DEDİK’TE İLK HASAT VALİDEN

featured
service

Vali Ali Çelik Dedik köyünde bir dizi ziyaretlerde bulundu. Köy yolunda incelemelerde bulunan Vali Çelik, ardından köy sakinleri ile bir araya gelerek sorunları ve talepleri dinledi. Çiftçileri de ziyaret eden Çelik, hasada katıldı.

Vali Ali Çelik, vatandaşlarla bir araya gelmeyi sürdürüyor. Son durağı Dedik köyü olan Vali Çelik, yapımı devam eden çalışmaları yerinde inceledi.

KÖY YOLUNDA ALTYAPI TAMAMLANDI

Vali Ali Çelik, Dedik köyü yolunda incelemelerde bulundu. İl Özel İdaresinin bütçe ve kaynaklarıyla yapılan yolda zemin stabilizesi sağlandıktan sonra asfalt çalışmasına başlanacağını söyleyen Vali Çelik, “Köyümüze hayırlı olsun” dedi. Yolda altyapı ve genişletme çalışmaları tamamlandığını belirten İl Genel Meclisi Başkanı Musa Yılmaz: “Dedik, merkezde tarımın en iyi olduğu 3 köyden biri. Haliyle trafiğin yoğun olduğu bir yol. Bağlantı yollarıyla 5 km uzunluğunda olan köy yolunda grup yolu hassasiyeti gösterdik” dedi.

ERENLER: “ULAŞIMDA MODERN İMKÂNLARA SAHİP OLACAK”

İncelemeye katılan AK Parti Kütahya Milletvekili Ceyda Çetin Erenler de: “ Dedik köyümüzün yolunda incelemelerde bulunarak, ekiplerimizden çalışmalar halkında bilgi alıp, kolaylıklar diledik. Buğday, arpa, pancar slajlik mısır tarımının modern tekniklerle yapıldığı köyümüz ulaşımda da modern imkânlara sahip olacak. Hemşerilerimize şimdiden hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

ÇELİK: “DEDİK KÖYÜNDE DAYANIŞMA VAR”

Vali Ali Çelik ardından köyde yaşayan vatandaşlarla bir araya geldi. Milletvekili Ceyda Çetin Erenler’in de eşlik ettiği köy ziyaretinde vatandaşların talepleri dinlendi. Dedik köyündeki dayanışmadan duyduğu memnuniyeti ifade eden Vali Çelik, birlik ve beraberliğin artarak devam etmesini diledi.

“HAYIRLI BİR HASAT DÖNEMİ DİLERİM”

Vali Çelik son olarak köyde hasat törenine katıldı. Çiftçilerle birlikte hasada katılan Çelik: “Emeği ve alın teriyle toprağa hayat veren çiftçilerimizi ziyaret ederek hasada katıldık. Verim ve kalitenin yüksek olduğu hayırlı bir hasat dönemi dilerim. Bereketli, bol kazançlarınız olsun” ifadelerini kullandı. Köydeki programını tamamlayan Çelik, şehir merkezine döndü.

DEDİK’TE İLK HASAT VALİDEN

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kütahya Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!