DAHA TEMİZ BİR KÜTAHYA İÇİN

featured
service

Kütahya Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü başta olmak üzere Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri cadde, sokak, park ve bahçelerle birlikte mesire alanlarında çevre temizliği çalışmalarını sürdürüyor.

Kütahya Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ve Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Kütahyalı vatandaşların yoğun olarak kullandığı Çamlıca Mesire alanında kapsamlı temizlik çalışması yürüttü. Mesire alanında çevreye bırakılan çöplerin yanında inşaat atıkları ve çevreyi olumsuz etkileyen çöplerin yer alması Kütahya’ya yakışmayan bir görüntü ortaya çıkarttı.

ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

Çamlıca Mesire alanı ile birlikte, Dumlupınar Mahallesinde de temizlik çalışmaları tamamlandı. Her iki alanda da yapılan çalışmalarla birlikte daha temiz bir çevre ve Kütahya adına çalışmalarını yürüten Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri ile birlikte Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri koordineli bir şekilde diğer mahalle ve mesire alanlarında da çalışmalarını sürdürüyor.

DAHA TEMİZ BİR KÜTAHYA İÇİN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kütahya Ekspres - Kütahya Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!