ÇOCUK ŞENLİĞİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERE SAHNE OLDU

featured
service

Kütahya Belediyesi’nin katılarıyla, Kent Konseyi Gençlik Meclisi’nin organize ettiği 23 Nisan etkinlikleri Kütahya Belediyesi Hizmet Binası önünde gün boyunca devam etti. Etkinlik alanını ziyaret eden Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, emeği geçenlere teşekkür ederek, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladı.

Kütahya Belediyesi’nin katkılarıyla, Kent Konseyi Gençlik Meclisinin Kütahya Belediyesi Hizmet Binası önünde organize ettiği 23 Nisan Çocuk Şenliği, renkli görüntülere sahne oldu. Yoğun ilginin olduğu etkinlik alanında kurulan stantta çocuklar içim birbirinden farklı aktiviteler, yarışmalar yapılırken, genç müzisyenlerde sahne alarak küçük kardeşlerini neşelendirip eğlendirdiler.

“MİNNET VE ŞÜKRANLA ANIYORUZ”

Stantları gezen Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın özgürce kutlanmasında emeği geçen başta Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve yol arkadaşları ile bu vatan için canını veren şehitleri minnet ve şükranla yad ettiklerini ifade etti. Başkan Işık, düzenlenen etkinliklerde emeği geçenlere teşekkür etti.

ÇOCUK ŞENLİĞİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERE SAHNE OLDU

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kütahya Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!