Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

CEYHUN’DAN BAŞKAN YİĞİT’E ZİYARET

AK Parti Kütahya İl

AK Parti Kütahya İl Başkanı Sebahattin Ceyhun, Kütahya Esnaf ve Sanatkârları Odalar Birliği Başkanı İbrahim Yiğit’i ziyaret etti. Oda başkanları ile de bir araya gelen Başkan Ceyhun, hayırlı olsun temennisinde bulundu.

AK Parti Kütahya İl Teşkilat üyeleri ile Kütahya Esnaf ve Sanatkârları Odalar Birliği Başkanı İbrahim Yiğit’i ziyaret eden Sebahattin Ceyhun, esnafların sorun ve taleplerini dinledi.

“ZİYARETLERİMİZ HAYIRLARA VESİLE OLSUN”

Ziyaretin ardından bir açıklama yapan Başkan Ceyhun: “ Geçtiğimiz Günlerde Oda seçimleri yapılan; Kütahya Şoförler Ve Otomobilciler Odası Oda Başkanı İlyas Aslan, Kütahya Fırıncılar ve Büfeciler Oda Başkanı Murat Duran, Kütahya Berberler ve Kuaförler Esnaf ve Sanatkârlar Oda Başkanı Mehmet Çaltı, Kütahya Sebzeciler ve Pazar yerleri Esnaf Oda Başkanı Hakan Akdaş, Kütahya Kahveciler Odası Başkanı İbrahim Dündar, Kütahya Kasaplar Esnaf Odası Başkanı Hasan Ay, Kütahya İsportacılar Esnaf Oda Başkanı Kadir Akkan, Kütahya Marangozlar Esnaf ve Sanatkârlar Oda Başkanı Ahmet Çakır, Kütahya Terziler ve Esnaf Sanatkârlar Oda Başkanı Bekir Durmuş, Kütahya Tuhafiyeciler, Yüncüler, Züccaciyeciler ve Manifaturacılar Oda Başkanı Hakan Dayanç, Kütahya Minibüsçüler Servis Araçları ve Halk Otobüsleri Esnaf Odası Başkanı Ahmet Kucak, Kütahya Fotoğrafçılar Çiniciler ve El Sanatkârları Odası Başkanı Sadık Erbaylı, Kütahya İnşaat Sanatkârları Esnaf Odası Başkanı Nuri Maviler, Kütahya Bakkallar Esnaf Odası Başkanı Salih Aslan’ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerimizi ilettik. Birçok konuda fikir alışverişi yapma fırsatı bulduğumuz ziyaretlerimiz hayırlara vesile olsun” ifadelerini kullandı.