CEYHUN: “2023 HEDEFLERİMİZE, 2071 İDEALİMİZE ULAŞACAĞIZ”

featured
service

Kamuoyunda oluşan erken seçim söylemleri ve merakı üzerine bir açıklama yapan AK Parti Kütahya İl Başkanı Sebahattin Ceyhun seçimlerin 2023 yılı Haziran ayında yapılacağını vurgulayarak: “Milletimizden aldığımız güç ve Allah’ın izni ile 2023 hedeflerimize, 2071 idealimize ulaşacağımıza inanıyorum” dedi.

AK Parti Kütahya İl Başkanı Sebahattin Ceyhun, saha çalışmalarının ardından Kütahya Ekspres’e açıklamalarda bulundu. Kamuoyunun nabzını tuttuklarını kaydeden Başkan Ceyhun: “AK Parti teşkilatları olarak partimizin kurulusundan bugüne kadar tüm kademelerimiz ve halkımızla iç içe olduk ve olmaya devam edeceğiz. AK Parti milletin partisidir. Milletimizden aldığımız güç ve Allah’ın izni ile 2023 hedeflerimize 2071 idealimize ulaşacağımıza inanıyorum” şeklinde konuştu.

“HEMŞERİLERİMİZ OYNANAN OYUNLARIN FARKINDA”

Başkan Ceyhun, geçtiğimiz hafta sonunda yatırım, istihdam, üretim, ihracat, büyüme baslıklarında AK Parti Genel Merkezince hazırlanan yeni ekonomi konulu bilgilendirme çalışması için Kütahya’da tüm teşkilat kademelerinin katılmış olduğu bir program gerçekleştirdiklerini söyledi. Ceyhun: “Kütahya merkez basta olmak üzere ilçe ilçe, belde belde, köy köy ve mahalle mahalle milletvekillerimiz, belediye başkanlarımız ve tüm kademe teşkilatlarımızdan bine yakın dava arkadaşımızla kapı kapı dolaştık. 20 bin hemşerimize ulaşarak ilgili konularla alakalı bilgilendirme çalışması gerçekleştirildi. Ziyaretlerde hemşerilerimiz son zamanlarda ülke ekonomimiz ve kur üzerine oynanan oyunların farkında olduklarını, hükümetimizin ekonomi politikalarını sonuna kadar destekleyeceklerini bildirdiler” açıklamasında bulundu.

“HATRI SAYILIR DESTEKLER KAZANDIRDIK”

Erken seçim söylemlerine ilişkin bir açıklama yapan İl Başkanı Sebahattin Ceyhun, parti Genel Başkanı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın beyan ettiği üzere seçimlerin Haziran 2023 yılında yapılacağını vurguladı. Başkan Ceyhun, göreve geldiği süreçten itibaren Kütahyalıların sorun ve taleplerini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ilettiğini kaydederek; “AK Parti Genel Merkezimiz tarafından gerçekleştirilen 17 il başkanları toplantısının birçoğunda söz alarak şehrimizle alakalı tespit ettiğimiz sorunları ve hemşerilerimizin talep ve önerilerini Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ilettik. Ayrıca AK Parti Milletvekillerimiz ile bakanlık ziyaretlerimizde de şehrimizle alakalı konu ve projeleri bakanlarımıza ileterek çözüme kavuşmasını sağlıyoruz. En son geçtiğimiz hafta Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Murat Kurum’u ilçe ve belde belediye başkanlarımızın da katıldığı ziyaretimizde bakanımızın oluruyla belediyelerimize hatrı sayılır desteklemeler kazandırdık” ifadelerini kullandı. Başkan Ceyhun 2022 yılının ülkemiz ve milletimize hayırlar getirmesini temenni ederek sözlerine son verdi.

CEYHUN: “2023 HEDEFLERİMİZE, 2071 İDEALİMİZE ULAŞACAĞIZ”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kütahya Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!