CAN OLMAK İÇİN KAN VERDİLER

featured
service

Kütahya Orman Bölge Müdürlüğüne bağlı tüm birimlerin katılımıyla Türk Kızılay’ına kan bağışı kampanyası gerçekleşti. Gönüllü ve karşılıksız kan bağışının önemi konusunda tüm toplumda farkındalık oluşturarak, bu farkındalığın ülke genelinde artırılması amacıyla hayata geçirilen kan bağışı kampanyasına Orman Bölge Müdürlüğü personeli yoğun ilgi gösterdi.

Türk Kızılay’ı Kütahya Şubesi tarafından Kütahya Orman Bölge Müdürlüğünde kurulan stant da idari ve teknik personel kan verdi.

“KAN VERMEK İNSANLIK GÖREVİ”

Kan bağışı yaparak Türk Kızılay’ına destek olan Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü personeli, kan vermenin insanlık görevi olduğunu belirterek, bu konuda duyarlı davranılması gerektiğinin önemine dikkat çektiler. Kurum olarak üzerimize düşeni yaparak hayati önem taşıyan kan bağışını Türk Kızılay’ımız için gerçekleştirdiğimizden dolayı çok mutluyuz diyen kan bağışçıları; düzenli şekilde kan verme kültürünün vatandaşlarda yerleşmesi için bu tür etkinliklerin faydalı olduğunu söylediler. Türk Kızılay’ı Kütahya Şubesi personeli; Kütahya Orman Bölge Müdürlüğünde kan bağışında bulanan tüm personele katkılarından dolayı teşekkür ederek, çalışmalarında kolaylık ve başarılar dilediler.

CAN OLMAK İÇİN KAN VERDİLER

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kütahya Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!