Benzine zam geliyor! Tabelalar değişiyor

Akaryakıt sektöründe yeni bir zam daha var! Sürücülerin beklediği haber geldi; bu gece yarısından itibaren benzine zam geliyor.

Gece yarısı benzine zam geliyor
service

Akaryakıt sektöründe yeni bir zam daha var! Sürücülerin beklediği haber geldi; bu gece yarısından itibaren benzinin litresine 1 lira 46 kuruşluk zam yapılacak. Sürücüler, inişli çıkışlı seyreden akaryakıt fiyatlarıyla bir kez daha yüzleşiyor.

Akaryakıt Fiyatları

Akaryakıt fiyatları, sürekli değişen bir hikaye halinde sürücülerin karşısına çıkıyor. Bu dalgalanmalar, bazen sürücülere nefes aldırırken bazen de büyük bir endişe kaynağı olabiliyor. Geçtiğimiz günlerde motorine yapılan 1 lira 15 kuruşluk zammın ardından, sürücülerin dikkati bu kez benzine çevrildi.

Brent Petroldeki Hareketlilik Etkisi

Benzin fiyatlarındaki bu zam, Brent petrolündeki son hareketlilikle birlikte geliyor. Petrol fiyatlarındaki değişimler, akaryakıt fiyatlarına doğrudan etki ediyor ve sürücülerin cep harcamalarını etkiliyor. Tabela bir kez daha değişiyor ve sürücüler, bu artışın etkilerini yakından hissedecekler.

Benzine Zam Yolda: Detaylar Neler?

Gece yarısından itibaren geçerli olacak olan zamla birlikte benzinin litre fiyatına 1 lira 46 kuruşluk bir artış yapılacak. Sektör kaynaklarından edinilen bilgiye göre, bu artışın nedeni Brent petrolündeki fiyat hareketliliği ve döviz kurlarındaki dalgalanmalar olarak belirtiliyor. Ancak motorin grubunda şu an için herhangi bir fiyat değişikliği beklenmiyor.

Kütahya’da Güncel Fiyatlar

Kütahya’da motorin 41.72 lira, benzin ise 38.28 liradan satılıyor. Gece yarısı gelmesi beklenen zam ile birlikte benzinin litre fiyatının 39.74 lira civarlarına gelmesi bekleniyor.

Benzine zam geliyor! Tabelalar değişiyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kütahya Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!