BELEDİYE 70 GEÇİCİ İŞÇİ ALACAK

featured
service

Kütahya Belediyesi 5 ay geçici süre ile çalıştırmak üzere 25 erkek çöpçü, 45 kadın veya erkek beden işçisi alacak. 12 Nisan’da başlayan başvurular yarın saat 17.00’da sona erecek.

Kütahya Belediyesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 70 kişilik kadro ile personel alımı yapılacak. En az ilkokul mezunu ve en az 18 yaşında olan 70 geçici personel için Kütahya Belediyesi Özel Güvenlik İŞKUR üzerinden ilana çıktı. Başvurular hem kadın hem de erkek adaylara yönelik olarak açıldı.

PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜNDE GÖREVLENDİRİLECEK

Alınacak personeller belediyeye ait Park ve Bahçeler Müdürlüğünde görevlendirilecek. Çim biçme, park temizlikleri, sulama, çapalama vb. işlerde istihdam edilecek. Kadın veya erkek adayların başvuru yapabileceği ilan için alımlar geçici statüde yapılacak. Başvurular İnternet’ten gerçekleştirilecek olup en az ilkokul mezunu adaylar başvuru yapabilecek.

YARIN SON GÜN Başvurular sadece Elektronik ortamda şahsen yapılacak. 12 Nisan’da başlayan başvurular yarın saat 17.00’da sona erecek. Başvurular www.kutahya.bel.tr/isbasvuru.asp adresinden yapılacak.

BELEDİYE 70 GEÇİCİ İŞÇİ ALACAK

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kütahya Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!