BAŞKAN TOZARAYDIN KOMİSYON RAPORUNU SUNDU

featured
service

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 78. Genel Kurul Toplantısı, elektronik ortamda gerçekleştirildi.​ Toplantıya katılan Basın ve Yayın Komisyonu Başkanı Semra Tozaraydın, komisyon tarafından hazırlanan raporu genel merkeze sundu.

Genel Kurul Başkanlığını Necdet Takva’nın yaptığı Genel Kurul’da TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, TOBB Yönetim kurulu Üyeleri ve TOBB Konsey Başkanları salonda hazır bulunurken, 81 ilden TOBB Delegeleri ise elektronik ortamda katıldı.

 Toplantıda, Hesapları İnceleme Komisyonu Başkanı Sedat İşeri, Mevzuat Komisyonu Başkanı Fahrettin Özün, Ekonomik Raporu İnceleme Komisyonu Başkanı Ferhat Çağlayan, Dilekleri İnceleme Komisyonu Başkanı Ahmet Ozan Kara, Avrupa Birliği Uyum Komisyonu Başkanı Göksel Başar, Dış İlişkiler Komisyonu Başkanı Dursun Dağdelen, Vergi Komisyonu Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, Ekonomi Politikası Komisyonu Başkanı Nurettin Karslıoğlu ve Basın ve Yayın Komisyonu Başkanı Semra Tozaraydın tarafından komisyon sunuşları gerçekleştirildi.

TOBB HER GÜN 77 HABERDE YER ALIYOR

Toplantıda söz alan Başka Semra Tozaraydın: “Büyük Zaferin 100. yılında, zaferin kazanıldığı topraklarda Basın Yayın Komisyonu adına hepinizi saygıyla selamlıyorum. Basın yayın komisyonumuz birliğimizin basın müşavirliği ve yayın müdürlüğünün faaliyetleri ile ilgili çalışmaktadır. 2021 yılına ait aldığımız verilere göre başkanımız ve birliğimiz ulusal gazetelerde her gün ortalama 77 haberde ve 3 makalede yer almaktadır. Bu ortalama, 6 günde tamamı başkanımızın ve birliğimizin faaliyetleriyle konuşan 12 sayfalık bir gazete anlamına gelmektedir. Görsel basında ise her gün ortalama 41 dakika haber bültenlerinde ekonomi programlarında yer almaktadır. Birliğimiz yayın organı Ekonomik Forum Dergisi saygın ve okunan dergilerden biridir. Aylık 15 bin adet basılan dergimizin gerek nitelik gerekse nicelik yönünden gelişmelerini takdirle izliyoruz” diyerek Basın Yayın Komisyonu olarak TOBB camiasına sevgi ve saygılarını iletti.

BAŞKAN TOZARAYDIN KOMİSYON RAPORUNU SUNDU

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kütahya Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!