BAŞKAN ÖZOTRAÇ: “KÜTAHYA GÜVENLİ BİR ŞEHİR”

featured
service

Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) heyeti, Kütahya Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Hakan Sıralı’yı makamında ziyaret etti. KUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Özotraç, şehirdeki paydaşlar ile iş birliğine büyük önem verildiğini belirterek Kütahya’nın güvenli bir şehir olduğunu söyledi.

Ziyarete, KUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Özotraç, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Öncel, Yönetim Kurulu Üyeleri Fatih Alkış, Tolga Eskioğlu, Mustafa Aktaş, Şule İri, KUTSO Genel Sekreteri Salih Nafi Alıç katıldı.

“İŞ BİRLİĞİNE HAZIRIZ”

İl Emniyet Müdürü Hakan Sıralı’ya, hayırlı olsun dileklerinin sunulduğu ziyarette, KUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Özotraç, KUTSO’nun kurumsal yapısı ile çalışma ve faaliyetleri hakkında bilgi paylaştı. Şehirdeki paydaşlar ile iş birliğine büyük önem verildiğini belirterek, yerel yönetimler ve sivil toplum kuruluşları ile yürütülen işbirliğinden söz etti. Ayrıca, Kütahya’nın güvenli bir şehir olduğunu sözlerine ekleyerek, başarı dileklerini sundu. Özotraç, son olarak, şehrin geliştirilmesi ve iyileştirilmesine katkı sağlayacak tüm çalışmalarda, KUTSO’nun göreve ve iş birliğine hazır olduğunu vurguladı.

“DİĞER ŞEHİRLERE GÖRE SUÇ ORANI DÜŞÜK”

İl Emniyet Müdürü Hakan Sıralı ise, daha önce görev yaptığı yerler hakkında bilgi paylaşarak, Kütahya’nın, tarih zenginliğine sahip güzel bir şehir olduğunu, diğer şehirlere göre suç oranın düşük olduğunu belirtti ve şehrin güvenliği için bütün emniyet mensuplarınca görevden kaçmayacaklarını ve özverili çalışmalarına hız kesmeden devam edeceklerini belirtti. Karşılıklı iyi dileklerin ardından ziyaret sona erdi.

BAŞKAN ÖZOTRAÇ: “KÜTAHYA GÜVENLİ BİR ŞEHİR”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kütahya Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!