Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

BAŞKAN ÖNSAY: “KÜTAHYA’MIZI DAHA İLERİYE TAŞIYACAĞIZ”

16 Haziran 2022 itibariyle

16 Haziran 2022 itibariyle AK Parti Kütahya İl Başkanlığına atanan Mustafa Önsay yazılı basın açıklamasında bulundu. Görevlerin gelip geçici, nöbet değişimi ve yenilenme olduğunu belirten Mustafa Önsay: “İnşallah görevimiz sürecinde ilimize, hemşerilerimize güzel hizmetler yapacağız ve Kütahya’mızı daha ileriye taşıyacağız” dedi.

İl Başkanlığı görevini kendisine emanet eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür eden Başkan Önsay: “Bu süreç içinde yapılan değerlendirmelerde şahsıma gösterilen güven ve teveccüh noktasında ismimizi öneren kıymetli hemşerilerimize, değerli teşkilat mensuplarımıza, milletvekillerimize, koordinatörlerimize, Genel Merkez Teşkilat Başkanımıza sonsuz teşekkürlerimi arz ederim” ifadelerini kullandı.

“BU BİR NÖBET DEĞİŞİMİ”

Görevlerin gelip geçici, nöbet değişimi ve yenilenme olduğunu belirten Mustafa Önsay: “Bu vesile ile en son İl Başkanlığımızı yapan Sebahattin Ceyhun başta olmak üzere şimdiye kadar il başkanlığımızı yapmış tüm başkanlarımıza teşekkür ediyorum. İnşallah görevimiz sürecinde ilimize, hemşerilerimize güzel hizmetler yapacağız ve Kütahya’mızı daha ileriye taşıyacağız. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın her zaman önemle vurguladığı gibi ‘Bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız, kardeş olacağız, hep birlikte Türkiye olacağız.’ Bu inanç doğrultusunda Cumhur ittifakı olarak güzel Türkiye’mizin yeni ufuklara açılması 2023, 2053 ve 2071 hedeflerimize ulaşmak yolunda büyük bir azim ve kararlılıkla durmaksızın çalışacağız. Bu anlamda geçmişte teşkilat kademelerinde görev almış tüm kardeşlerimizin görüş ve önerilerine ihtiyacımız var, buna sonuna kadar açığız. Bu zorlu görevi başarmada tüm hemşerilerimizin dua ve desteğinizi bekliyorum” açıklamasında bulundu.