BAŞKAN CEYHUN’DAN GÜRAL’LARA ZİYARET

featured
service

AK Parti Kütahya İl Başkanı Sebahattin Ceyhun, GÜROK Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Rıza Güral ve NG Şirketler Grubu Onursal Başkanı Nafi Güral’ı ziyaret etti.

Rıza Güral ziyaretinin ardından kısa bir açıklama yapan Sebahattin Ceyhun: “Ülke, Kütahya ekonomimize, istihdamına büyük katkılar sunan kıymetli büyüğümüz, hayırsever işadamı hemşerimiz GÜROK Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Rıza Güral ağabeyimizi ziyaret ederek ekonomi istihdam ve yatırımlar üzerine güzel bir sohbet gerçekleştirdik. Misafirperverliklerinden dolayı kendilerine teşekkür ederim” ifadelerin yer verdi.

4 BİN 800 KİŞİYE İSTİHDAM SAĞLIYOR

NG Şirketler Grubu Onursal Başkanı Nafi Güral’ı da ziyaret eden Başkan Ceyhun: “Porselen, seramik, enerji, turizm alanlarında yapmış oldukları yatırımlarla ve dünyanın birçok ülkesine yapmış oldukları ihracatla Türkiye Kütahya Ekonomisine büyük katkılar sağlayan, 4 bin 800 hemşerimize istihdam oluşturan ülkemizin dev şirketlerinden NG Şirketler Grubu Onursal Başkanı Nafi Güral beyi ziyaret ettik. İş dünyası, ekonomi, istihdam ve yatırım konularında istişarelerde bulunduğumuz Nafi Güral beye, Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘Daha Adil Bir Dünya Mümkün’ isimli kitabını takdim ettik” diyerek misafirperverliklerinden dolayı teşekkürlerini iletti.

BAŞKAN CEYHUN’DAN GÜRAL’LARA ZİYARET

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kütahya Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!