Barış Alper Yılmaz için 16 milyon euro

İtalyan devi Napoli, bu sezon parlayan genç yetenek Barış Alper Yılmaz'a olan ilgisini artırarak kararlı bir tutum sergiliyor

Barış Alper Yılmaz için 16 milyon euro
service

İtalyan devi Napoli, bu sezon parlayan genç yetenek Barış Alper Yılmaz’a olan ilgisini artırarak kararlı bir tutum sergiliyor. Galatasaray’ın çok yönlü oyuncusu, Napoli’nin radarında olduğu sürece dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.

Napoli’nin Teklifindeki Artış

Napoli’nin daha önce 12 milyon euro olan teklifini artırarak 16 milyon euroya çıkarması, transferdeki ciddiyetini ortaya koyuyor. İtalyan ekibi, başarı bonuslarıyla birlikte toplamda 25 milyon euroya kadar çıkabilecek bir teklif sunmuş durumda.

Galatasaray’ın Tavrı

Galatasaray yönetimi, genç yetenekleri elinde tutma konusunda kararlı bir duruş sergiliyor. Napoli’nin teklifine karşılık Galatasaray, devre arasında gelen ilk teklifte 20 milyon euro garanti ücret talep etmişti.

Sarı-kırmızılı yönetim, Barış Alper’in ayrılması konusunda aceleci davranmak istemiyor. EURO 2024 öncesinde oyuncunun piyasa değerinin artacağını düşünen Galatasaray, Napoli ile görüşmeleri şampiyona sonrasına ertelemeyi planlıyor.

Barış Alper Yılmaz için 16 milyon euro

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kütahya Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!