Bakan Özhaseki Kütahya’da konuştu

Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Özhaseki, yeni stadyum ile ilgili konuştu. Özhaseki, “Stadyumu da biz yapacağız, endişeniz olmasın.” dedi.

Bakan Özhaseki Kütahya’da konuştu
service

Kütahya’da yıllardır konuşulan yeni stadyum ile ilgili konuşan Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Özhaseki, “Stadyumu da biz yapacağız, endişeniz olmasın.” dedi.

Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, Kütahya’da STK ve teşkilat iftarına katıldı.

Bakan Özhaseki burada yaptığı konuşmada, Kütahya için yapılan çalışmaları ve yapılacak projeleri anlattı.

Kamil Saraçoğlu’na destek isteyen Özhaseki, “Allah’ın izniyle kentsel dönüşüm yaparız. Sanayi sitelerinin, millet bahçelerinin de sayılarını da artırırız. Bu yerel seçimlerin diğerlerinden farkı bu kendinizin ve evlatlarınızın yaşayacağı yerde geleceğinizle ilgili kararı vereceksiniz.” dedi.

Kütahya’da spor alanında uzun zamandır konuşulan stadyum ile ilgili konuşan Özhaseki, “Projelerimiz, anlatacaklarımız çok olunca unutuluyor. Hatırlattılar şimdi, stadyumu da biz yapacağız, endişeniz olmasın.” ifadelerini kullandı.

“5 YILLIK FETRET DEVRİNİ BİTİRECEĞİZ”

Gediz depreminin yıldönümünde kentsel dönüşümün öneminin anlaşıldığını belirten AK Parti Kütahya Belediye Başkan adayı Kamil Saraçoğlu, geçmiş dönemde Kütahya’da kentsel dönüşümü kendilerinin başlattığını söyledi.

Önemli bir seçime gidileceğini bildiren Saraçoğlu, şunları kaydetti:

“Bizi derinden üzen Cumhur İttifakı belediye başkan adayına yakışmayacak bi şekilde, partimizi ve Cumhurbaşkanımızı hedef alan hırsızlar iftirasını asla kabul etmiyorum. Bunu ispatla yükümlüsünüz. Fetret devrinden sonra hep birlikte Kütahya’da tekrar AK Parti bayrağını dikmeye hazır mıyız arkadaşlar.”

Bakan Özhaseki Kütahya’da konuştu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kütahya Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!