AİZANOİ KISA FİLM YARIŞMASI’NIN JÜRİ ÜYELERİ BELİRLENDİ

featured
service

Kütahya’nın Çavdarhisar ilçesinde, Aizanoi Antik Kenti Kısa Film Festivali kapsamında bu yıl ikincisi düzenlenecek Uluslararası Aizanoi Kısa Film Yarışması’nın jüri üyeleri belirlendi.

Yurt içi ve yurt dışından 2 bin 252 başvurunun yapıldığı yarışma, “Kültürel Miras, Çevre Bilinci ve İklim Krizi, Spor ve Sağlık” temasıyla düzenlenecek.

5 KATEGORİDE ÖDÜL VERİLECEK ‘Spor ve Sağlık Kategorisi’nin jüri başkanlığını TRT Spor Kanal Koordinatörü Hakan Altürk, jüri üyeliklerini prodüktör Esra Kırali Bahadır ile Yönetmen Çağdaş Helvacı; ‘Kültürel Miras Kategorisi’nin jüri başkanlığını yapımcı/yönetmen Nuh Mehmet Deniz, jüri üyeliklerini prodüktör Sevinç Yeşiltaş, oyuncu Atılay Uluışık; ‘Çevre Bilinci ve İklim Krizi Kategorisi’nin jürinin başkanlığını yönetmen/senarist Kayhan Başoğlu, jüri üyeliklerini ise oyuncu Dilek Serbest ve senarist Hilal Çelenk üstlenecek. Festivalde; Ahmet Uluçay Özel Ödülü, En İyi Kısa Film, En İyi Kısa Belgesel, En İyi Animasyon ve En İyi Uluslararası Kısa Film Ödülü olmak üzere 5 kategoride ödül verilecek. Aizanoi Antik Kenti Kısa Film Festivali 2-4 Haziran tarihleri arasında Çavdarhisar Aizanoi Antik Kenti’nde yapılacak.

AİZANOİ KISA FİLM YARIŞMASI’NIN JÜRİ ÜYELERİ BELİRLENDİ

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kütahya Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!