ADALET BAKANI BOZDAĞ KÜTAHYA’YA GELİYOR!

featured
service

MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’ı makamında ziyaret etti. Yeni Kütahya Adalet Sarayının konuşulduğu ziyarette Bakan Bozdağ: “Bakanlık olarak 22 Kasım 2021 tarihinde ihalesini yaptığımız Kütahya Adalet Sarayının temel atma törenini 2022 Haziran ayı olarak planlıyoruz” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’ı makamında ziyaret ederek, 25 bin 392 metre kapalı alana sahip yeni Kütahya Adalet Sarayı için bakan Bozdağ’a teşekkür etti.

ERBAŞ’TAN DAVET

Kütahya yeni adliye sarayının bu yıl temel atma töreninin bu yıl yapılacağının müjdesini alan Ahmet Erbaş, Bakan Bozdağ’a Kütahya halkı adına teşekkür ederek; “Sayın Bakanım çini ve porselenin başkenti Kütahya’ya temel atma törenine katılmak üzere sizleri bekliyoruz ”dedi. Erbaş’ın davetini memnuniyetle karşılayan Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, çok önemli bir programı olmadığı sürece temel atma törenine katılacağını ifade etti.

100 MİLYON LİRALIK DEV YATIRIM 29 bin 392 metre kapalı alana sahip ve 100 milyon lira yatırım bedeli olan yeni Kütahya adalet Sarayı, doğa ve çevreyi gözeten, çocuk, aile, mağdur ve tanıkların da ihtiyaçlarını karşılayan yapısıyla vatandaşların yargıya erişimini kolaylaştırmayı, güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı oluşturmayı amaçlıyor. Adli destek ve mağdur haklarının korunması kapsamında, çocuk, kadın, yaşlı, engelli gibi kırılgan gruplar için hayata geçirilen adli görüşme ve gözlem odalarına, Yargısal işlemler için Adliyeye gelen avukat ve vatandaşlara yönelik, kafeterya, kütüphane, bebek bakım odaları, PTT ve Banka Hizmetleri gibi sosyal donatılara sahip olacak.

ADALET BAKANI BOZDAĞ KÜTAHYA’YA GELİYOR!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kütahya Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!