2 BİN 500 KÜTAHYALI İFTARDA BULUŞTU

featured
service

Vali Ali Çelik, Kütahya Valiliği ile Kütahya Belediyesi tarafından düzenlenen halk iftarında vatandaşlarla oruç açtı. Zafer Meydanı’nda düzenlenen iftara 2 bin 500 kişi katıldı.

Vali Ali Çelik ile Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, iftar öncesi vatandaşları selamlayarak ramazan ayını tebrik ettiler. İftar sonrası konuşma yapan Vali Ali Çelik, birlik ve beraberlikten duyduğu memnuniyeti paylaşarak Kütahyalılara teşekkür etti. Birlik ve beraberliğin daimi olmasını dileyen Vali Çelik, “Rabbim devletimize, milletimize zeval vermesin” ifadelerini kullandı.

ÇELİK: “KÜSLÜKLÜKLER SONA ERSİN”

Küslüklerin sona erdiği, sağlık ve huzur içinde bayram temennisinde bulunan Vali Ali Çelik, “Bir ve beraber olmak çok değerli. Ramazan ayını, Ramazan Bayramı’nı vesile bilip küslükleri bitirelim, helalleşelim” dedi.

IŞIK: “BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZ DAİM OLSUN”

Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık ise: “Mübarek ramazan ayının en hayırlı gününde sizlerle bir arada olmanın onuru ve mutluluğu içerisindeyiz. Kütahya Valiliği ve Kütahya Belediyesi olarak birlikte düzenlemiş olduğumuz bu iftar yemeğine katılımlarınızdan dolayı hepinize ayrı ayrı şükranlarımı sunuyorum. Birlik ve beraberliğimiz daim olsun. Rabbim ibadetlerimizi kabul eylesin. Kadir Gecemiz ve yaklaşan Ramazan Bayramımız mübarek olsun” dedi.

2 BİN 500 KÜTAHYALI İFTARDA BULUŞTU

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kütahya Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!