Warning: mysqli_real_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:50651 Library:50562 in /home/drxtx4vbz8ha/public_html/wp-includes/class-wpdb.php on line 1775
SPOR KOMPLEKSİ HİZMETE GİRDİ – Kütahya Ekspres Gazetesi
3 Aralık 2022

Kütahya Ekspres Gazetesi

Kütahya'nın gündemi dürüst haber kaynağı

SPOR KOMPLEKSİ HİZMETE GİRDİ

ALTINTAŞ'TA BASKETBOL, VOLEYBOL VE SENTETİK ÇİM SAHALARI HİZMETE GİRDİ (MUSTAFA AKÇAY/KÜTAHYA-İHA) Kütahya'nın Altıntaş ilçesinde belediye tarafından yapımı gerçekleştirilen basketbol, voleybol ve sentetik çim sahalarının hizmete girdiği bildirildi.

Kütahya’nın Altıntaş ilçesinde belediye tarafından yapımı gerçekleştirilen basketbol, voleybol ve sentetik çim sahaları hizmete girdi.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Altıntaş Belediye Başkanı Arif Teke: “Belediyemiz tarafından yapılan, basketbol, voleybol ve sentetik çim sahaları bitirilerek gençlerimizin, sporseverlerimizin ve halkımızın hizmetine sunulmuştur. Projemize destek veren, Gençlik ve Spor Bakanımız Mehmet Muharrem Kasapoğlu başta olmak üzere, Valimiz Ali Çelik, Milletvekillerimiz Ahmet Tan, İshak Gazel, Ceyda Çetin Erenler, Belediye Meclis üyelerimiz, Belediye çalışanlarımız, Gençlik Spor İlçe Müdürümüz ve personeline ile emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.