Warning: mysqli_real_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:50651 Library:50562 in /home/drxtx4vbz8ha/public_html/wp-includes/class-wpdb.php on line 1775
“SEZON BAŞINDAN BERİ HİÇBİR ÜCRET ALMADI” – Kütahya Ekspres Gazetesi
6 Aralık 2022

Kütahya Ekspres Gazetesi

Kütahya'nın gündemi dürüst haber kaynağı

“SEZON BAŞINDAN BERİ HİÇBİR ÜCRET ALMADI”

Belediye Kütahyaspor Sportif Direktörü Abdi Aktaş,  sözleşmeli oyuncu Anıl Gir’in oynamadan ücret aldığına ilişkin söylemleri yalanladı. Aktaş, Gir’e sezon başından beri hiçbir ödeme yapılmadığını açıkladı.

Belediye Kütahyaspor, Antalya kampı dönüşü ilk idmanının cumartesi günü Dumlupınar Stadında yaptı. İdmana katılamayan Onur Garip, Alihan Aydın ve Anıl Gir’in sakatlıkları devam ediyor.

“KARAKTERLİ BİR FUTBOLCU”

İdmanın ardından kısa bir açıklama yapan Sportif Direktör Abdi Aktaş: “Son günlerde sosyal medyada sözleşmeli oyuncumuz Anıl Gir hakkında oynamadan kulübümüzden ücret aldığı söylentileri çıkmıştır, ancak futbolcumuz kulübümüzden sezon başından beri kesinlikle hiçbir ücret almamıştır. Karakterli bir futbolcu olan Anıl’ın ‘Ben oynamadıktan sonra kesinlikle ücret almayacağım’ demesi oyuncumuzun karakterini ortaya koymaktadır. Anıl gibi iyi bir oyuncumuzun sakatlığından dolayı oynayamaması bizi son derece üzmektedir” dedi.