Warning: mysqli_real_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:50651 Library:50562 in /home/drxtx4vbz8ha/public_html/wp-includes/class-wpdb.php on line 1775
SEDA ESKİOĞLU’NDAN NEFES VE YOGA WORKSHOP’U – Kütahya Ekspres Gazetesi
6 Aralık 2022

Kütahya Ekspres Gazetesi

Kütahya'nın gündemi dürüst haber kaynağı

SEDA ESKİOĞLU’NDAN NEFES VE YOGA WORKSHOP’U

Hilton Otel’de doğru nefes alma teknikleri konusunda eğitim programı düzenlendi. Eğitmen Seda Eskioğlu tarafından düzenlenen eğitime Eskişehir ve Kütahya illerinden yoğun bir katılım gerçekleşti. Eğitimin ardından bir açıklama yapan Eskioğlu: “Her an deneyimlediğimiz nefesin hayatımızdaki önemini hatırlamak kişinin kendine vereceği en büyük hediye” ifadelerini kullandı.

14 Mayıs 20222 tarihinde eğitmen Seda Eskioğlu tarafından Hilton otelde nefes ve yoga egzersiz eğitimi verildi. Eskişehir ve Kütahya illerinden yoğun katılımın gerçekleştiği workshopta aktif nefes çalışmaları ve derin düşünme ile beraber yoga egzersizleri üzerine çalışıldı. Aktif nefes çalışmaları ve meditasyon üzerine eğitim veren Eskioğlu’na, yoga egzersizleri kapsamında Yoga Eğitmeni Feyza Demren eşlik etti.

“KÜTAHYA’YA TEKRAR GELECEĞİZ”

Eğitim sonrasında kısa bir açıklama yapan Eskioğlu: “Doğru nefes alma tekniklerinin işlendiği workshop, bağışıklık sistemi, dolaşım sistemi, kalp damar sistemi gibi birçok bedensel fonksiyonun sağlıkla çalışmasını sağlıyor. Elbette bunlarla beraber hormonlarda yeterli seviyeye ulaştığı için kişi kendini daha pozitif ve güçlü hissediyor. Her an deneyimlediğimiz nefesin hayatımızdaki önemini hatırlamak kişinin kendine vereceği en büyük hediye” ifadelerini kullandı. Kütahya’ya tekrar geleceklerini belirten eğitmen Eskioğlu, Eskişehir’de de etkinliklerin yapılacağını sözlerine ekledi.