Warning: mysqli_real_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:50651 Library:50562 in /home/drxtx4vbz8ha/public_html/wp-includes/class-wpdb.php on line 1775
KIZILAY, GENÇ KIZILAY’I UNUTMADI – Kütahya Ekspres Gazetesi
3 Aralık 2022

Kütahya Ekspres Gazetesi

Kütahya'nın gündemi dürüst haber kaynağı

KIZILAY, GENÇ KIZILAY’I UNUTMADI

Türk Kızılay Kütahya Şube Yönetimi, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında Kütahya’nın Genç Kızılay gönüllüleri için piknik organize etti. 260 kişinin katıldığı piknikte, her zaman ihtiyaç sahipleri için sahada olan genç gönüllüler bu kez kendileri için doyasıya eğlendiler.

21 Mayıs Cumartesi günü Kütahya Kent Ormanında düzenlenen etkinliğe; Kızılay Kütahya Şube Başkanı Talha Tekin, Kızılay Kadın Başkanı Semra Sarıışık Tozaraydın, Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Sami Kutlu, Çiğdem Kırcı, Hasan Göçmez, Ahmet Ali Kurt, İbrahim Bayrak, Genç Kızılay Başkanı Mehmet Karazeybek ile DPÜ ve KSBÜ gönüllüleri katıldı.

DOYASIYA EĞLENDİLER

Gün boyu süren programda genç gönüllüler doyasıya eğlendi. Kızılay Şube yönetimi tarafından köfte ekmek servisi yapılırken gençler arasında ok atma, halat çekme, çuval yarışması düzenlendi. Renkli ve eğlenceli görüntülere sahne olan organizasyonda, doğum günü olması dolayısıyla Şube Başkanı Talha Tekin için bir kutlama programı düzenlendi.