Warning: mysqli_real_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:50651 Library:50562 in /home/drxtx4vbz8ha/public_html/wp-includes/class-wpdb.php on line 1775
KİCK BOKS’TA KÜTAHYA’YA 3 ALTIN MADALYA – Kütahya Ekspres Gazetesi
29 Kasım 2022

Kütahya Ekspres Gazetesi

Kütahya'nın gündemi dürüst haber kaynağı

KİCK BOKS’TA KÜTAHYA’YA 3 ALTIN MADALYA

Kütahya Gençlik Spor Kulübü sporcuları Manisa’da düzenlenen İller Arası Kick Boks Şampiyonasına katıldı. Kıyasıya mücadelenin yaşandığı şampiyonada rakiplerini eleyen Kütahyalı sporcular kente 3 altın madalya kazandırdı.

Manisa çok amaçlı spor salonunda 26 Aralık’ta düzenlenen İller Arası Kick Boks Şampiyonasında Kütahya Gençlik Spor Kulübü sporcuları 3 madalya kazandı. Kütahya Gençlik Spor Kulübü sporcularından Şükrullah Türksoylu Genç Erkekler 60 kg Full Contact ve Kick Light branşlarında şampiyon olurken, Ayşegül Nurefşan Arslanlı ise Genç Bayanlar 52kg Full Contact Branşında şampiyon olarak 3 madalya kazandılar.

FATMA ÇAKIR GÖREV ALDI

Şükrullah Türksoylu, final maçını İzmirli rakibi Hakkı Can Ayar ile yaptı. Kıran kırana geçen ve heyecanlı dakikalar yaşanan müsabakayı Kütahya’dan Afgan Sporcu Şükrullah Türksoylu kazanarak, şampiyon oldu. Şampiyonada Kütahya Uluslararası Hakemlerinden Fatma Çakır ve Namzet Hakem M. Fatih Koç ile Bursa bölgesi Hakemleri görev aldı.