Warning: mysqli_real_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:50651 Library:50562 in /home/drxtx4vbz8ha/public_html/wp-includes/class-wpdb.php on line 1775
GEDİZ SPOR OKULLARI PROTOKOLÜ İMZALANDI – Kütahya Ekspres Gazetesi
3 Aralık 2022

Kütahya Ekspres Gazetesi

Kütahya'nın gündemi dürüst haber kaynağı

GEDİZ SPOR OKULLARI PROTOKOLÜ İMZALANDI

Gediz Belediyesi ile Gediz Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü arasında Gönüllülük Alanı Spor Merkezi ve Spor Okulları iş birliği protokolü imzalandı.

Spor Okulları protokolü Başkanlık makamında Gediz Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak ve Gediz Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Muhammed Keskin arasında imzalandı.

“SAĞLIKLI YAŞAMA DESTEK SAĞLAYACAĞIZ”

Konu hakkında açıklama yapan Başkan Akçadurak; “İlçemizde spor kültürü ve ahlâkını oluşturmak amacıyla geleceğimizin teminatı çocuklarımız ve gençlerimize yönelik düzenlenecek olan ücretsiz Spor Okulları için protokol imzalandı. Çocuklarımızı egzersize ve spora yönlendirerek, sağlıklı yaşama destek sağlayacağız. Onları zararlı alışkanlık ve ortamlardan uzak tutacak, ahlâklı bireyler olarak yetişmelerini destekleyeceğiz. Yıl boyunca ücretsiz olarak devam edecek olan spor okullarına tüm çocuklarımızı ve gençlerimizi bekliyoruz ”dedi.