Warning: mysqli_real_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:50651 Library:50562 in /home/drxtx4vbz8ha/public_html/wp-includes/class-wpdb.php on line 1775
DPÜ ATLETİZM VE FUTSAL TAKIMLARINDAN REKTÖRE ZİYARET – Kütahya Ekspres Gazetesi
3 Aralık 2022

Kütahya Ekspres Gazetesi

Kütahya'nın gündemi dürüst haber kaynağı

DPÜ ATLETİZM VE FUTSAL TAKIMLARINDAN REKTÖRE ZİYARET

DPÜ’nün yarıştığı turnuvalarda Türkiye ikinciliği elde eden atletizm ve erkek futsal takımlarında yer alan sporcular, Rektör Prof. Dr. Kâzım Uysal’ı makamında ziyaret etti.

Rektör Prof. Dr. Kâzım Uysal, DPÜ Atletizm ve Futsal takımı oyuncularını makamında ağırladı. Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu (TÜSF) tarafından 7-9 Mart 2022 tarihleri arasında Bursa Uludağ Üniversitesinde düzenlenen Üniversiteler Arası Salon Atletizm Türkiye Şampiyonası’nda DPÜ Atletizim Takımı Türkiye ikincisi olmuştu. TÜSF’ün 7-11 Mart 2022 tarihleri arasında İzmir Katip Çelebi Üniversitesinin ev sahipliğinde gerçekleştirilen ÜniLig Salon Futbolu 2. Lig İzmir Grubu’nda mücadele eden Kütahya Dumlupınar Üniversitesi futsal takımımız da turnuvayı Türkiye ikincisi olarak tamamlamıştı.

UYSAL SPORCULARI TEBRİK ETTİ

Elde edilen başarının ardından Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Çetin Özdilek ile atletizm takımı antrenörü Öğr. Gör. Dr. Ahmet Korkut Yapıcı ve futsal takımının antrenörü Öğr. Gör. Mehmet Besler, atletizm ve futsal takımı sporcuları ile Prof. Dr. Kâzım Uysal’ı makamında ziyaret etti. Prof. Dr. Uysal, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek üniversiteyi gururlandıran bu güzel ve önemli başarılarından dolayı, başta fakülte yönetimi olmak üzere, çalıştırıcıları ve sporcuları tebrik edip başarılarının devamını diledi.