Warning: mysqli_real_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:50651 Library:50562 in /home/drxtx4vbz8ha/public_html/wp-includes/class-wpdb.php on line 1775
Kütahya Barosu’nun En Genç Başkanı Sunay:KÜTAHYA BAROSU İÇİN ÇOK ÇALIŞMA VAKTİ – Kütahya Ekspres Gazetesi
6 Aralık 2022

Kütahya Ekspres Gazetesi

Kütahya'nın gündemi dürüst haber kaynağı

Kütahya Barosu’nun En Genç Başkanı Sunay:KÜTAHYA BAROSU İÇİN ÇOK ÇALIŞMA VAKTİ

Seçim sürecinde destek veren herkese teşekkür eden Başkan Sunay, “Şimdi Kütahya Baromuz için çok çalışma vakti. Birlik ve beraberlik içerisinde hayallerimizi gerçekleştirme vakti” dedi.

Kütahya Barosu 47. Olağan Genel Kurulu’nu gerçekleştirdi. İki gün süren genel kurul sonrası yapılan seçimde Av. Edip İlkay Sunay, başkanlığa seçildi. Genel Kurulda Av. Aytek Canbek ile Av. Sunay başkanlık için yarıştı. 193 oy alan Edip İlkay Sunay, Kütahya Barosu’nun da en genç başkanı oldu. Genel kurul sonrası açıklamalarda bulunan Başkan Sunay, “47. Olağan Genel Kurul sonucu takdir ve teveccühleriniz ile Kütahya Baromuzun tarihinin en genç Baro Başkanı seçilmenin gururunu yaşıyorum” dedi. “Bu süreçte bizlere destek olan siz çok kıymetli meslektaşlarıma sonsuz şükranlarımı sunuyorum” diyen Başkan Sunay, “Geçmiş dönemde gerek Gençlik Meclisinde, gerekse yönetim kurullarında birlikte çalıştığımız tüm meslektaşlarımıza bıraktıkları eserler için minnettarım. Yine üç dönem boyunca birlikte çalışma şerefine ulaştığım Sayın Başkanım Av. Ahmet ATAM Beyefendiye bizlere iyi bir öğretmen olduğu için teşekkür ediyor, TBB Disiplin Kurulundaki yeni görevinde başarılar diliyorum” diye konuştu.

“REKABET YALNIZCA KALİTEYİ ARTIRDI”

Seçim zamanında desteklerini esirgemeyen herkese teşekkür eden Başkan Sunay, “Bu seçimin bir hikâyesi vardı. Dostluğun ve centilmenliğin kazandığı, rekabetin yalnızca kaliteyi ve yenilikleri getirdiği güzel bir hikâyesi. Kıymetli dostum Av. Aytek Canbek Beyefendiye varlığı ve asil duruşu için teşekkür ediyorum. Biliyorum ki hiçbir rekabet dostluğumuza ve kardeşliğimize gölge düşüremeyecektir. Bu süreçte her daim bana destek olan, şanslı olduğumu hissettiren, benimle kaygılanıp, benimle sevinen, varlıklarıyla huzur bulduğum yol arkadaşlarıma katkıları ve emekleri için şükranlarımı sunuyorum. Şimdi kurullara seçilen meslektaşlarımızla birlikte Kütahya Baromuz için çok çalışma vakti. Birlik ve beraberlik içerisinde hayallerimizi gerçekleştirme vakti. İyi ki varsınız, daim olsun” dedi.