Warning: mysqli_real_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:50651 Library:50562 in /home/drxtx4vbz8ha/public_html/wp-includes/class-wpdb.php on line 1775
KÜTAHYA’NIN İLK ÇOCUK KİTAP FUARI 18 MAYIS’TA AÇILIYOR – Kütahya Ekspres Gazetesi
29 Kasım 2022

Kütahya Ekspres Gazetesi

Kütahya'nın gündemi dürüst haber kaynağı

KÜTAHYA’NIN İLK ÇOCUK KİTAP FUARI 18 MAYIS’TA AÇILIYOR

Büyük Zafer’in 100. yılı kutlamaları kapsamında, Kütahya Valiliğinin destekleriyle gönüllü bir ekip tarafından organize edilen Kütahya’nın ilk Çocuk Kitap Fuarı 18 Mayıs’ta kapılarını açıyor.

18-22 Mayıs tarihleri arasında Sera AVM’de düzenlenecek fuar, çocuk kitapları temalı tek kitap fuarı olma özelliği taşıyor. 20’den fazla yayınevinin katılacağı, yerel ve ulusal 6 yazarın imza günü ve etkinlik düzenleyeceği fuarda sadece çocuk kitapları bulunacak.

ÇOCUKLARIN HER BAHAR KİTAPLA BULUŞMASI AMAÇLANIYOR

Okul öncesi, ilkokul, ortaokul seviyesinde öğrenciler için hikâye, roman, şiir gibi türlerde edebi eserlerin ön planda olacağı fuarda yerel yazarların da standı olacak. Kütahya için gönüllü yapılan bu proje ile Kütahyalı çocukların her bahar kitapla buluşması amaçlanıyor. Fuarla ilgili etkinlikler ve imza günleri www.kutahyacocukkitapfuari.com web sitesinden takip edilebilecek.