Warning: mysqli_real_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:50651 Library:50562 in /home/drxtx4vbz8ha/public_html/wp-includes/class-wpdb.php on line 1775
YATIRIMCI ZİYARETLERİ SÜRÜYÜR – Kütahya Ekspres Gazetesi
29 Kasım 2022

Kütahya Ekspres Gazetesi

Kütahya'nın gündemi dürüst haber kaynağı

YATIRIMCI ZİYARETLERİ SÜRÜYÜR

Kütahya Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu, yatırımcı ziyaretleri kapsamında Yunus Seramik Tic. ve San. Ltd. Şti. ve Asmaş Ağır San. Malz. İmalat ve Tic. A.Ş. fabrikalarını ziyarette bulundu.

İlk adres olarak Yunus Seramik fabrikasına ziyaretlerini gerçekleştiren Kütahya OSB Yönetim Kurulu, firma sahibi Yunus Karakaya ve işletme yetkilisi İrfan Bozkurt’tan üretim ve işleyiş hakkında bilgi aldılar. Firma yetkililerinin taleplerinin, önerilerinin, dilek ve temennilerinin görüşülmesinin ardından Yunus Seramik fabrika ziyareti son buldu.

Akabinde Asmaş fabrikasını ziyaret eden Kütahya OSB Yönetim Kurulu, Fabrika Müdürü Mehmet Durul ve Bakım Müdürü Ahmet Sayın’dan üretim ve işleyiş hakkında bilgi aldılar. Sanayi bölgesi ve işletmelere artı değer katacak öneri ve talepleri yetkililerle değerlendiren Yönetim Kurulu, teşekkürlerini ileterek Asmaş fabrika ziyaretini sonlandırdı.