Warning: mysqli_real_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:50651 Library:50562 in /home/drxtx4vbz8ha/public_html/wp-includes/class-wpdb.php on line 1775
“ŞEHRE DEĞER KATACAK HER TÜRLÜ YATIRIMI ÖNEMSİYORUZ” – Kütahya Ekspres Gazetesi
6 Aralık 2022

Kütahya Ekspres Gazetesi

Kütahya'nın gündemi dürüst haber kaynağı

“ŞEHRE DEĞER KATACAK HER TÜRLÜ YATIRIMI ÖNEMSİYORUZ”

Dumlupınar Mahallesinde işletmeciliğini Nuri Çayır’ın yaptığı NÇ Plus Düğün Salonunun açılışını Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık yaptı. Açılışta konuşan Başkan Işık: “Şehre değer katacak her türlü yatırımı önemsiyoruz” dedi.

İşletmeciliğini Nuri Çayır’ın yaptığı NÇ Plus düğün salonu geniş katılımla açıldı. Açılışta konuşan Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, bu işletmenin Kütahya’ya kazandırılmasında emeği geçenlere teşekkür etti. Açılışa Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, MHP Kütahya Merkez İlçe Başkanı Ayhan Toy, İl Müftüsü Hüseyin Demirtaş, MHP KAÇEP Kütahya Komisyon Başkanı Hülya Öztürk, MHP Kütahya İl ve Merkez İlçe teşkilat yöneticileri, davetliler katıldı.

“HER TÜRLÜ YARDIMI SAĞLIYORUZ”

Başkan Işık: “Şehre değer katacak her türlü yatırımı Kütahya Belediyesi olarak önemsiyoruz. Geride bıraktığımız 3 yıllık görev süremiz içinde her yıl sayıları artarak bu tür güzel mekânlar şehrimize kazandırılıyor. Biz de bundan mutlu oluyoruz. Bu noktada her türlü yardımı da esirgemiyoruz. Bu bölgede de böyle bir yatırımın gerek düğün salonu olarak gerek konferans salonu gerekse konaklama merkezi olarak şehrimize kazandırılması bizim için de önemli. Şehrimizde olmayan bir konsepti bu şehre kazandırdıkları için Nuri Çayır ve ailesine teşekkür ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.