Warning: mysqli_real_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:50651 Library:50562 in /home/drxtx4vbz8ha/public_html/wp-includes/class-wpdb.php on line 1775
SAĞLIK PERSONELİNE TEŞEKKÜR – Kütahya Ekspres Gazetesi
29 Kasım 2022

Kütahya Ekspres Gazetesi

Kütahya'nın gündemi dürüst haber kaynağı

SAĞLIK PERSONELİNE TEŞEKKÜR

EMZİRME HAFTASI " EKİNLİKLERİNDE BAŞARILI OLAN SİMAV İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ'NE, İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN PLAKET VERİLDİ SOLDA - KÜTAHYA İL SAĞLIK MÜDÜRÜ DR. MEHMET ERŞAN SAĞDA - SİMAV İLÇE SAĞLIK MÜDÜRÜ DR. AHMET ÖZER (MEHMET EMİN İNCEKULAK/KÜTAHYA-İHA) Simav İlçe Sağlık Müdürlüğü'ne, İl Sağlık Müdürlüğü tarafından teşekkür belgesi ve plaket verildi.

Simav İlçe Sağlık Müdürlüğü’ne, İl Sağlık Müdürlüğü tarafından teşekkür belgesi ve plaket verildi.

Simav’da çalışanları, emzireme ve anne sütü konularında göstermiş oldukları hassasiyet ve başarılarından dolayı, Kütahya İl Sağlık Müdürü Dr. Mehmet Erşan tarafından plaket ve teşekkür belgesi ile ödüllendirildi. Simav İlçe Sağlık Müdürü Dr. Ahmet Özer, Temas Emzirme ve Anne Sütü Gönüllüleri Derneği tarafından düzenlenen emzirme haftası video yarışmasında derece aldıklarını belirterek, başarılarının İl Sağlık Müdürlüğü tarafından plaket ve teşekkür belgesiyle ödüllendirildiğini ifade etti. Özer: “Simav’daki sağlık tesislerinde, emzirme, anne sütü ve bebek sağlığı hizmetlerini titizlikle yürütüyoruz” dedi.