Warning: mysqli_real_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:50651 Library:50562 in /home/drxtx4vbz8ha/public_html/wp-includes/class-wpdb.php on line 1775
OSMAN NURİ AKYOL GÖREVE BAŞLADI – Kütahya Ekspres Gazetesi
6 Aralık 2022

Kütahya Ekspres Gazetesi

Kütahya'nın gündemi dürüst haber kaynağı

OSMAN NURİ AKYOL GÖREVE BAŞLADI

​Orman Genel Müdürlüğünün oluru ile Tavşanlı Orman İşletme Müdürlüğü Ozandere Orman İşletme Şefliği görevini yürütmekte iken Kütahya Orman İşletme Müdür Yardımcılığı görevine atanan Osman Nuri Akyol göreve başladı.

Kütahya Orman Bölge Müdürü Birol Dündar; göreve başlaması münasebetiyle Osman Nuri Akyol’u makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu. Ziyarette; Bölge Müdür Yardımcıları Mustafa Arpacı ve Halil Karademir ile Kütahya Orman İşletme Müdürü Ali Rıza Erdem’de hazır bulundu.

“BAŞARILI ÇALIŞMALARA İMZA ATACAĞIZ”

Bölge Müdürü Dündar; birlik ve beraberlik içerisinde çok daha başarılı çalışmalara imza atılacağına inandığını belirterek, Müdür Yardımcısı Akyol’a çalışma ve hizmetlerinde başarılar diledi. Kütahya Orman İşletme Müdür Yardımcılığı görevine 22.09.2022 tarihinde başlayan Osman Nuri Akyol ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Bölge Müdürü Dündar ve yönetim kadrosuna teşekkür etti.