Warning: mysqli_real_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:50651 Library:50562 in /home/drxtx4vbz8ha/public_html/wp-includes/class-wpdb.php on line 1775
MÜDÜR ERŞAN: “EN ZORLU SÜRECİ KÜTAHYA’DA YAŞADIM” – Kütahya Ekspres Gazetesi
3 Aralık 2022

Kütahya Ekspres Gazetesi

Kütahya'nın gündemi dürüst haber kaynağı

MÜDÜR ERŞAN: “EN ZORLU SÜRECİ KÜTAHYA’DA YAŞADIM”

KÜTAHYA'DA 'HEMŞİRELER GÜNÜ' DÜZENLENEN BİR ETKİNLİKLE KUTLANDI. SAĞLIK BAKIM HİZMETLERİ MÜDÜRÜ ÇİĞDEM ZEREN'İN AÇILIŞ KONUŞMASI VE HEMŞİRELERİMİZİN GÜNÜNÜN KUTLAMASIYLA BAŞLAYAN PROGRAMDA; BAŞHEKİM DR. ÖĞR. ÜYESİ SERTAŞ ERARSLAN KONUŞMASINDA 2 YILI AŞKINDIR DEVAM EDEN VE ZOR SÜREÇLERİN GAYRET VE FEDAKARCA ÜSTESİNDEN GELİNDİĞİNDEN BAHSEDEREK TÜM HEMŞİRELERİN GÜNLERİNİ KUTLADI. (HÜSEYİN EFE/KÜTAHYA-İHA) Kütahya'da 'Hemşireler Günü' düzenlenen bir etkinlikle kutlandı. Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Çiğdem Zeren'in açılış konuşması ve Hemşirelerimizin gününün kutlamasıyla başlayan programda; Başhekim Dr. Öğr. Üyesi Sertaş Erarslan konuşmasında 2 yılı aşkındır devam eden ve zor süreçlerin gayret ve fedakarca üstesinden gelindiğinden bahsederek tüm hemşirelerin günlerini kutladı.

Yaklaşık olarak 2,5 yıldır Kütahya’da görev yaptığını açıklayan İl Sağlık Müdürü Dr. Mehmet Erşan: “19 yıllık yöneticilik dönemimde pandemi dolayısıyla, en zorlu dönemi burada yaşadık diyebilirim” dedi.

Kütahya’da ‘Hemşireler Günü’ düzenlenen bir etkinlikle kutlandı. Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Çiğdem Zeren’in açılış konuşması ve Hemşirelerimizin gününün kutlamasıyla başlayan programda; Başhekim Dr. Öğr. Üyesi Sertaş Erarslan konuşmasında 2 yılı aşkındır devam eden ve zor süreçlerin gayret ve fedakârca üstesinden gelindiğinden bahsederek tüm hemşirelerin günlerini kutladı.

“ÇOK YORUCU VE STRESLİ ZAMANLARDI”

Kütahya İl Sağlık Müdürü Dr. Mehmet Erşan konuşmasında; “Yaklaşık olarak 2,5 yıldır Kütahya’da görev yapmaktayım. 19 yıllık yöneticilik dönemimde pandemi dolayısıyla, en zorlu dönemi burada yaşadık diyebilirim. Bu zorlu süreçte asıl yükü çeken sizlersiniz, riskli gruptaki hastalara siz dokundunuz. Bizler planlamalar yaptık, ihtiyaçları gidermek noktasında çaba gösterdik, arzu edilen bir durum olmasa da servisleri yoğun bakımlara çevirdik, oralara hemşire düzenlemesi yaptık, geceleri uykusuz kalarak, hastalarımıza yatak ayarlamaya çalıştık, çok yorucu ve stresli zamanlardı” dedi. Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Çiğdem Zeren; İl Sağlık Müdürü Dr. Mehmet Erşan’a ve Başhekim Dr. Öğr. Üyesi Sertaş Erarslan’a hediye takdim etti.