Warning: mysqli_real_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:50651 Library:50562 in /home/drxtx4vbz8ha/public_html/wp-includes/class-wpdb.php on line 1775
MİLLETVEKİLİ ERENLER, GLÜTENSİZ ÜRÜNLERİ İNCELEDİ – Kütahya Ekspres Gazetesi
6 Aralık 2022

Kütahya Ekspres Gazetesi

Kütahya'nın gündemi dürüst haber kaynağı

MİLLETVEKİLİ ERENLER, GLÜTENSİZ ÜRÜNLERİ İNCELEDİ

Pazarlar ilçesini ziyaret eden AK Parti Kütahya Milletvekili Ceyda Çetin Erenler, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının desteğiyle yürütülen ‘Glutensiz Mutfak Projesi’ kapsamında Çölyak hastaları için öğrencilerin özel hazırladığı ürünleri inceledi.

AK Parti Kütahya Milletvekili Ceyda Çetin Erenler, ilçe ziyaretleri kapsamında Pazarlar ilçesinde bir dizi ziyarette bulundu. Erenler’e ziyaretleri kapsamında AK Parti İlçe Başkanı Fahri Karataş, Belediye Başkanı Bilal Demirci ve ilçe teşkilatı eşlik etti.

HİZMET VE PROJELER GÖRÜŞÜLDÜ

Kendisini tebessümle karşılayan Pazarlar sakinlerine teşekkür eden Cayda Çetin Erenler, Pazarlar İlçe Kaymakamı Ferhat Gür’ü ziyaret ederek istişarelerde bulundu. Ardından Pazarlar Belediye Meclis Toplantısına katılan Milletvekili Erenler, gönül belediyeciliği hizmetleri ve projeleri üzerine değerlendirmelerde bulundu. Erenler: “Alınan kararların ilçemize hayırlar getirmesini dilerim” temennisinde bulundu.

DESTEK OLAN HERKESE TEŞEKKÜR

Dumlupınar Üniversitesi Pazarlar Meslek Yüksekokulu yerleşkesi, öğrenci yurdu ve spor alanını da ziyaret eden Milletvekili Erenler: “Yüksekokulumuzun Sanayi ve Teknoloji Bakanlığımızın desteğiyle yürüttüğü ‘Glutensiz Mutfak Projesi’ kapsamında Çölyak hastalarımız için öğrencilerimizin özel hazırladığı ürünleri inceledik. Dünyanın en yaygın genetik geçişli hastalığı olan çölyakla mücadele eden kişilerin hayatını kolaylaştıracak bu önemli projeye emek veren, destek olan herkese teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu. Son olarak Pazarlar Orhanlar Göleti’ni ziyaret eden Ceyda Çetin Erenler ilçeden ayrıldı.