Warning: mysqli_real_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:50651 Library:50562 in /home/drxtx4vbz8ha/public_html/wp-includes/class-wpdb.php on line 1775
“MİLLETİN BEKASI İÇİN BİRLEŞTİK” – Kütahya Ekspres Gazetesi
29 Kasım 2022

Kütahya Ekspres Gazetesi

Kütahya'nın gündemi dürüst haber kaynağı

“MİLLETİN BEKASI İÇİN BİRLEŞTİK”

MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, AK Parti’nin Simav ilçe başkanlığını ziyaret etti. MHP ve AK Parti’nin milletin bekası için Cumhur İttifakı adın altında birleştiklerini aktaran Ahmet Erbaş: “Bizim için öncelikli olan 2023 seçimlerinde Cumhur İttifakımızın adayı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın tekrar Cumhurbaşkanı seçilmesidir” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, MHP Kütahya İl Başkanı Selçuk Alıç, MHP Simav İlçe Başkanı Bayram Yılmaz, teşkilat üyeleri, Kütahya Belediyesi MHP belediye meclis üyesi Enver Erdoğan ile birlikte Cumhur İttifakı ortağı olan AK Parti’nin Simav ilçe başkanlığını ziyaret etti.

KULAT: “TEK HEDEF 2023”

Milliyetçi Hareket Partisinin yapmış olduğu ziyaretten dolayı büyük mutluluk duyduğunu ifade eden AK Parti Simav İlçe Başkanı Ahmet Kulat; “AK Parti ve MHP olarak bizler iki farklı partiyiz. Bazen bazı olaylara farklı bakış açımız olabilir. Farklı düşüncemiz de olabilir. Ancak liderimiz Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin birlikte kurdukları Cumhur ittifakına bağlı olmak şartı iledir. Bizim burada kimin hangi göreve geleceği, kaç kişinin seçileceği ile alakamız yoktur. Bizim isimlerle de işimiz yoktur. Bizim tek hedefimiz var o da 2023 seçimleridir. 2023 seçimlerinde Cumhur İttifakının adayı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı yeniden Cumhurbaşkanı yapmaktır” dedi.

ERBAŞ: “ÖNCELİĞİMİZ ERDOĞAN’IN CUMHURBAŞKANI SEÇİLMESİ”

Göstermiş oldukları yakın ilgiden dolayı başta AK Parti Simav İlçe Başkanı Ahmet Kulat ve parti üyelerine teşekkür eden MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş; “ MHP ve AK Parti  ‘Cumhur İttifakı’ çatısı altında bu milletin bekası için birleşmiştir. Bizlere düşen görev ise Cumhur İttifakına uygun biçimde çalışmak ve ülkeye hizmet etmektir. Ben başta ilimiz Kütahya olmak üzere tüm ülkemizde bu MHP’nin vekili, bu AK Parti’nin vekili, şu kişi AK Parti’nin Belediye Başkanı, şu benim partimin belediye başkanı olarak görmüyorum. Ben her zaman Cumhur İttifakının vekili, Cumhur İttifakının belediye başkanı olarak görüyorum. Her ilçe ziyaretlerimizde de bu düşünce ile belediye başkanlarımızı ve AK Parti ilçe başkanlarını, teşkilatlarını MHP İl Başkanımız Selçuk Alıç ile birlikte ziyaret ediyor, istişareler yapıyoruz. Bizim için öncelikli olan 2023 seçimlerinde Cumhur İttifakımızın adayı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın tekrar Cumhurbaşkanı seçilmesidir. Tüm çalışmalarımız bu yöndedir. Bu nedenle Cumhur İttifakı hakkındaki sözleri için AK Parti Simav İlçe Başkanı Ahmet Kulat’a bir kez daha teşekkür etmek istiyorum” diye konuştu.