Warning: mysqli_real_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:50651 Library:50562 in /home/drxtx4vbz8ha/public_html/wp-includes/class-wpdb.php on line 1775
“MAHALLE BAŞKANLARIMIZ EN BÜYÜK GÜCÜMÜZ” – Kütahya Ekspres Gazetesi
2 Aralık 2022

Kütahya Ekspres Gazetesi

Kütahya'nın gündemi dürüst haber kaynağı

“MAHALLE BAŞKANLARIMIZ EN BÜYÜK GÜCÜMÜZ”

AK Parti İl Başkanı Sebahattin Ceyhun Kütahya merkezde bulunan mahalle başkanları ile bir araya geldi. 2023 hedeflerinin istişare edildiği toplantıda Başkan Ceyhun, mahalle başkanlarının en büyül güçleri olduğunu söyledi.

Bulundukları bölgelerde gece gündüz demeden, durmadan, yorulmadan mücadele veren mahalle başkanları bir araya geldiklerini söyleyen Başkan Sebahattin Ceyhun: “Mahalle başkanlarımız her zaman bizim en büyük gücümüz olmuştur. 13 ilçemizde eşzamanlı olarak gerçekleştirilen mahalle başkanları istişare toplantısı vesilesiyle biz de merkez ilçemizde bulunan kıymetli mahalle başkanlarımızla bir araya gelerek 2023 yolundaki hedeflerimizi istişare ettik. Teşkilatlarımızın süvarileri değerli mahalle başkanlarımı yapmış oldukları özverili çalışmalar dolayısıyla kutluyor şükranlarımı sunuyorum. Bu organizasyonla bizi kıymetli başkanlarımızla buluşturan merkez ilçe başkanımız Fatih Oruç ve teşkilatına teşekkür ediyorum. Biz büyük bir aileyiz” açıklamasında bulundu.