Warning: mysqli_real_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:50651 Library:50562 in /home/drxtx4vbz8ha/public_html/wp-includes/class-wpdb.php on line 1775
LAV TURKUAZ BAŞARI ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU – Kütahya Ekspres Gazetesi
6 Aralık 2022

Kütahya Ekspres Gazetesi

Kütahya'nın gündemi dürüst haber kaynağı

LAV TURKUAZ BAŞARI ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

LAV’ın desteğiyle, Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Lisansüstü Eğitim Enstitüsü tarafından lisansüstü programlardan 2022 yılında mezun olan öğrencilerden en başarılı yüksek lisans ve doktora tez sahipleri ile bu tezlere danışmanlık yapan öğretim üyelerine ödüllerinin verildiği LAV Turkuaz Başarı Ödülleri düzenlenen bir törenle sahiplerini buldu.

LAV Turkuaz Başarı Ödülleri Töreni 18 Mayıs’ta Kütahya Dumlupınar Üniversitesi’nde gerçekleştirildi. Ödül törenine Kütahya Garnizon Koumtanı Hv. Tuğg. Necati Gündüz, Dumlupınar üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kâzım Uysal, LAV Sistem Geliştirme ve İyileştirme Müdürü İsmail Özdaban, ödül kazanan öğrenci ve danışman öğretim üyeleri katıldı.

“HEM ŞEHRİMİZE HEM ÜLKEMİZE DEĞER KATMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Törende konuşan LAV Sistem Geliştirme ve İyileştirme Müdürü İsmail Özdaban, şunları söyledi: “Gürok grubunun her markası gibi biz de kendimizi sadece bir üretici olarak görmüyor, hem şehrimize hem ülkemize değer katmak için çalışıyoruz. Her zaman üniversite-sanayi işbirliğine inanan ve hep bu doğrultuda hareket eden bizler bu akademik çalışmaların reel sektörle beraber ele alınarak çalışılmış olmasını önemsiyoruz. Dolayısıyla bizi buluşturan LAV Turkuaz Başarı Ödülleri’nin de çok değerli olduğunu düşünüyorum. Başarılı yüksek lisans ve doktora tez sahiplerinin yaptıkları çalışmanın ödüllendirilmesi onlara motivasyon sağladığı gibi çalışmalarının değer gördüğünü de gösteriyor. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün de dediği gibi ‘Eğitim-kültür ve bilgi, aydınlığa açılan en geniş penceredir.’ Bu aydınlığa ulaşmak için çok çalışıp başarıyı yakalayan genç arkadaşlarımı gönülden kutluyorum.”