Warning: mysqli_real_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:50651 Library:50562 in /home/drxtx4vbz8ha/public_html/wp-includes/class-wpdb.php on line 1775
LAV DÜNYA SU GÜNÜ’NÜ KUTLUYOR – Kütahya Ekspres Gazetesi
3 Aralık 2022

Kütahya Ekspres Gazetesi

Kütahya'nın gündemi dürüst haber kaynağı

LAV DÜNYA SU GÜNÜ’NÜ KUTLUYOR

Anları keyifle dolduran LAV, Dünya Su Günü’nde herkesi suyun her damlasının değerini bilmeye çağırıyor. Suyun olmadığı bir yerde hayatın da olmayacağını hatırlatan LAV, Fonte Karaf ile su içmeyi daha keyifli hale getiriyor.

Şık ve yalın tasarımı, kapaklı formuyla öne çıkan Fonte Karaflara, LAV satış noktalarından ve www.lav.com.tr internet mağazasından satın alınabiliyor.  Özgün tasarımlarıyla samimi ve sıcak sofralar yaratan LAV, 22 Mart Dünya Su Günü’nde suyun yaşam için önemine dikkat çekiyor. Gelecek nesiller için su kaynaklarımızı korumamız, dikkatli kullanmamız gerektiğini de hatırlatan LAV, sağlık için herkesi su içmeye çağırıyor.

TÜM LAV SATIŞ NOKTALARINDA

Yalın ve estetik tasarımı, farklı boyutlardaki seçenekleriyle LAV Fonte Karaf, su içmeyi daha keyifli hale getiriyor. Sofralara, sunumlara zarafet katan Fonte Karaf, kapaklı formu sayesinde çalışma masanızda, salonunuzda, yatak odanızda suyunuzu koruyarak gün boyu yanınızda oluyor. Fonte suyun yanı sıra meyve suyu, detoks içecekleri, limonata, ayran gibi farklı içeceklerin sunumunda da kullanılabiliyor. Farkı boyutlardaki LAV Fonte Karaflara tüm LAV satış noktalarından ve www.lav.com.tr web sitesi üzerinden ulaşılabiliyor.