Warning: mysqli_real_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:50651 Library:50562 in /home/drxtx4vbz8ha/public_html/wp-includes/class-wpdb.php on line 1775
KUTSO’DAN 500 AİLEYE GIDA YARDIMI – Kütahya Ekspres Gazetesi
29 Kasım 2022

Kütahya Ekspres Gazetesi

Kütahya'nın gündemi dürüst haber kaynağı

KUTSO’DAN 500 AİLEYE GIDA YARDIMI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası finansmanındaki gıda yardımı, ihtiyaç sahibi 500 aileye dağıtıldı.

Her yıl Ramazan ayında olduğu gibi, bu yıl da, Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) tarafından, Kütahya il merkezi, ilçeleri ve merkeze bağlı köylerde yaşayan ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardımı ulaştırıldı.

175 BİN LİRA HARCANDI

Pandemi sebebiyle geleneksel iftar yemeği düzenlenmesine ara verildiği için, bu organizasyona yapılacak ödeme, KUTSO tarafından gıda yardımlarına aktarıldı. Finansmanı, TOBB ve KUTSO tarafından karşılanan, 175 bin lira değerindeki gıda yardım paketleri, Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) Meclis ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Meslek Komitesi Başkanları ve çalışanlar aracılığıyla, 500 aileye iletildi.

AİLELERDEN TEŞEKKÜR

Yardımlaşmanın, birlik ve beraberliğin arttığı, sofraların bereketlendiği Ramazan ayında, gıda yardımlarını alanlar, bu destekten dolayı teşekkür ederek memnuniyetlerini belirtti. Temel ihtiyaçlara yönelik hazırlanan ramazan paketlerinin içerisinde yağ, şeker, un, çay ve diğer gıda ürünleri bulunuyor.