Warning: mysqli_real_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:50651 Library:50562 in /home/drxtx4vbz8ha/public_html/wp-includes/class-wpdb.php on line 1775
KÜTAHYALI ÖĞRETMENE CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN TEŞEKKÜR – Kütahya Ekspres Gazetesi
29 Kasım 2022

Kütahya Ekspres Gazetesi

Kütahya'nın gündemi dürüst haber kaynağı

KÜTAHYALI ÖĞRETMENE CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN TEŞEKKÜR

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, "GEÇMİŞ OLSUN" MESAJINA TEŞEKKÜR ETTİ (HÜSEYİN EFE/KÜTAHYA-İHA) Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eşi Emine Erdoğan'la birlikte Covid-19 testlerinin pozitif çıkmasının ardından sosyal medya üzerinden "Geçmiş olsun" temennisi paylaşan Kütahyalı Edebiyat Öğretmeni Nuray Kaya Doğan'a teşekkür etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eşi Emine Erdoğan’la birlikte Covid-19 testlerinin pozitif çıkmasının ardından sosyal medya üzerinden “Geçmiş olsun” temennisi paylaşan Kütahyalı Edebiyat Öğretmeni Nuray Kaya Doğan’a teşekkür etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Allah acil şifanızı versin, en kolay şekliyle atlatmanızı dilerim Sayın Cumhurbaşkanımız ve değerli eşi Emine Hanım.” ifadesi ile paylaşım yapan Nuray Kaya Doğan’a, “Nuray Hanım, güzel dileklerin ve mesajın için çok çok teşekkür ediyor, selamlarımızı gönderiyorum” diye yazdı. Nuray Kaya Doğan, “Cumhurbaşkanımızın mesajıma cevap yazarak teşekkür etmesi beni çok mutlu etti. Cumhurbaşkanımız ve eşi Emine Hanım’a şifalar diliyorum” diye konuştu.