Warning: mysqli_real_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:50651 Library:50562 in /home/drxtx4vbz8ha/public_html/wp-includes/class-wpdb.php on line 1775
HÜROK DESTEĞİ İLE DOĞADA KONSER – Kütahya Ekspres Gazetesi
3 Aralık 2022

Kütahya Ekspres Gazetesi

Kütahya'nın gündemi dürüst haber kaynağı

HÜROK DESTEĞİ İLE DOĞADA KONSER

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ DEVLET KONSERVATUVARI ÖĞRETİM ÜYESİ DOÇ. EMRE ÜNLENEN, KÜTAHYA'DA DÜZENLENEN ULUSLARARASI HİSARLI AHMET SEMPOZYUMU ÇERÇEVESİNDE GENÇLERE, HÜROK MERMER SPONSORLUĞUNDA DOĞADA KONSER VERDİ. (HÜSEYİN EFE/KÜTAHYA-İHA) Kütahya'da düzenlenen 7. Uluslararası Hisarlı Ahmet Sempozyumu çerçevesinde gençlere, Hürok Mermer'in desteği ile doğada konser verildi.

Kütahya’da düzenlenen 7. Uluslararası Hisarlı Ahmet Sempozyumu çerçevesinde gençlere, Hürok Mermer’in desteği ile doğada konser verildi.

Kütahya Kent Ormanı’ndan öğrencilere keyifli anlar yaşatan Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Öğretim üyesi Doç. Emre Ünlenen: “Ben kanser hastasıyım. Bu pandemi sürecini evde kapalı olarak geçirmek benim için oldukça zordu. Sadece benim için değil, herkesin bir odaya kapanması doğaya karşı olan bu özlemi pandemi bittikten sonra hazır doğaya çıkma fırsatını yakalamışken öğrencilerimizle, gençlerle ya da klasik gitara, klasik müziğe aşina olmayan insanlarla ormanlarda konser yapmak doğanın bu meditatif etkisini, kuşların, ormanın sesini, şu anda hissettiğimiz bu rüzgârı müzikle birleştirmek istedik. O yüzden konser salonunu doğaya taşıdık” diye konuştu. Konser sonrası Hürok Mermer Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Olçar adına, Hürok Mermer İnsan Kaynakları Müdürü Kübra Kızıklıoğlu’na teşekkür belgesi takdim edildi.