Warning: mysqli_real_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:50651 Library:50562 in /home/drxtx4vbz8ha/public_html/wp-includes/class-wpdb.php on line 1775
HAYATİ İNANÇ DPÜ’DE – Kütahya Ekspres Gazetesi
29 Kasım 2022

Kütahya Ekspres Gazetesi

Kütahya'nın gündemi dürüst haber kaynağı

HAYATİ İNANÇ DPÜ’DE

Kütahya Dumlupınar Üniversitesinde Yazar Hayati İnanç’ın konuşmacı olarak katıldığı Can Veren Pervaneler etkinliği düzenlendi.

Yazar Hayati İnanç’ın konuşmacı olarak katıldığı Can Veren Pervaneler etkinliği, Kütahya Dumlupınar Üniversitesinin ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Üniversitenin Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığına bağlı olarak etkinlik gösteren Üniversiteli Ak Gençlik Topluluğunun öncülüğünde İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Amfi-2’de düzenlenen etkinliğe Rektör Prof. Dr. Kâzım Uysal, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hasan Göçmez, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Cengiz Duran, akademik ve idari personel, öğrenciler ve Kütahya halkı katıldı.

YAŞAM ÖYKÜSÜNÜ PAYLAŞTI

Konuşmasına katılımcıları selamlayarak başlayan İnanç, ilk olarak yaşam öyküsünü dinleyicileriyle paylaştı. Yaklaşık iki saat süren konuşması dinleyiciler tarafından sık sık alkışlarla kesilen İnanç, etkinliğin sonunda katılan herkese teşekkürlerini sundu.