Warning: mysqli_real_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:50651 Library:50562 in /home/drxtx4vbz8ha/public_html/wp-includes/class-wpdb.php on line 1775
HAMZA DAĞ’DAN İLÇE TURU – Kütahya Ekspres Gazetesi
29 Kasım 2022

Kütahya Ekspres Gazetesi

Kütahya'nın gündemi dürüst haber kaynağı

HAMZA DAĞ’DAN İLÇE TURU

AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI HAMZA DAĞ'IN HİSARCIK ZİYARETİ (MUSTAFA AKÇAY/KÜTAHYA-İHA) Kütahya'da düzenlenen İl ve ilçe Tanıtım ve Medya Başkanları toplantısına katılan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, Hisarcık ilçesini ziyaret etti.

Kütahya’da düzenlenen İl ve ilçe Tanıtım ve Medya Başkanları toplantısına katılan Hamza Dağ, Tavşanlı, Emet ve Hisarcık ilçelerini de ziyaret etti.

AK Parti İzmir Milletvekili, Genel Başkan Yardımcısı Tanıtım Medya Başkanı Hamza Dağ’a ziyaretlerinde; Tanıtım Medya Başkan Yardımcısı Ege Bölge Koordinatörü Ömer Arvans, İl Başkanı Sebahattin Ceyhun, İl Başkan Yardımcıları Osman Zeybek, Yılmaz Kocatürk, Ömer Tunçay ve Ahmet Karabulut eşlik etti.

BELEDİYE KORİDORLARINA HAYRAN KALDI

Hamza Dağ Tavşanlı AK Parti İlçe Teşkilatı ve Tavşanlı Belediyesini ziyaret etti. İlk olarak AK Parti İlçe Teşkilatı’nda partililer ile buluşan Milletvekili Hamza Dağ, burada 2023 seçimleri öncesi yürütülen çalışmalara ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Hamza Dağ’ın ikinci durağı Tavşanlı Belediyesi oldu. Belediye Başkanı Mustafa Güler’i makamında ziyaret eden Milletvekili Dağ, tarihi evlerin siluetinin yansıtıldığı belediye koridorlarına hayran kaldı.

BAŞKAN GÜLER ÇALIŞMALAR HAKKINDA BİLGİ VERDİ

Belediye Başkanı Mustafa Güler, Milletvekili Hamza Dağ’a, Bedesten, Göbel Otel, yüzme havuzu, Zincirli Kaya Millet Bahçesi, Müze, Çukurhan, bungalov gençlik kamp merkezi başta olmak üzere belediye eliyle yürütülen yatırımlar hakkında bilgiler verdi. Özellikle son dönemde gençlere yönelik çok önemli projelerin hayata geçirildiğini de anlatan Başkan Güler, Belediye bünyesinde kurulan Belediye Spor Kulübü ile ilçedeki tüm gençlere temas etmek istediklerini vurguladı. Güler: “İlçemizdeki sivil toplum kuruluşlarıyla birlikte gençlere yönelik ne yapılması gerekiyorsa onu hayata geçirme gayretindeyiz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın elinden bu gençlik projelerimiz nedeniyle aldığımız ödül bizlere büyük gurur yaşattı. İnşallah sporun her branşında gençlerimizi yetiştirerek onları bir arada tutma gayretimizi sürdüreceğiz” dedi.

DAĞ: “BELEDİYEMİZİN ÇALIŞMALARINDAN DA SON DERECE MEMNUNUZ”

Başkan Güler, ziyarette Tavşanlı Belediyesi’nin kardeş şehirleri olan Bosna Hersek Doğu Doboj ile Filistin Gazze’ye yönelik çalışmalarını da sunum halinde anlattı. Milletvekili Hamza Dağ, bu gayretleri dolayısıyla Başkan Güler’i tebrik etti. Milletvekili Dağ: “Tavşanlı halkı her seçimde partimize teveccüh göstererek daima yanımızda durdu ve desteğini hiç esirgemedi. Bizler de Ankara’da Tavşanlı’mızın talepleri konusunda sıkı takipçi oluyoruz ve olmaya da devam edeceğiz. Belediyemizin çalışmalarından da son derece memnunuz. Bugün buradan hem partimiz hem de önümüzdeki 2023 seçimleri için memnuniyetle ayrılıyoruz. Tüm Tavşanlı halkına selam ve saygılarımı sunuyor, Belediyemiz ve ilçe teşkilatımıza çalışmalarında başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı. Başkan Güler ziyaretin anısına Milletvekili Hamza Dağ’a hediye takdim etti.

BAŞKAN DOĞAN’DAN HEDİYE ÇİNİ VAZO

Milletvekili Hamza Dağ’ın bir diğer durağı Emet ilçesi oldu. Milletvekili Dağ’ı Emet AK parti İlçe başkanı Süleyman Ciner, Emet Belediye Başkanı Hüseyin Doğan, İl genel meclisi üyeleri İsmail Elmacı, Halil Mallı, parti yönetim kurulu üyeleri, Ak parti Emet gençlik ve kadın kolları başkanları karşıladı. Vatandaşlarla da sohbet eden Hamza Dağ Emet belediye başkanlığı makamını ziyaret etti. Ziyarette Emet belediyesi Şeref Defterine duygu ve düşüncelerini yazarak imzalayan Milletvekili Dağ’a Belediye Başkanı Hüseyin Doğan tarafından Emet ve belediye tarafından yapılan çalışmalar hakkında kısa bir brifing verildi. Hüseyin Doğan ziyaretleri için Milletvekili Dağ’a teşekkür ederken günün anısına çini vazo ve ay yıldız işlemeli pano takdim etti. Emet Ak parti İlçe başkanı Süleyman Ciner de Milletvekili Hamza Dağ’a Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın portresinden oluşan ahşap pano takdim etti.

İSTEK VE TEMENNİLER İLETİLDİ

Milletvekili Dağ’ın Hisarcık ziyaretine ilişkin bir açıklama yapan Hisarcık AK Parti İlçe Başkanı Ali Var: “Misafirlerimizi Hisarcık AK Parti İlçe Başkanlığı, Belediye Başkanımız Fatih Çalışkan, Kadın kolları Başkanımız Havva Özaydın, Gençlik Kolları Başkanımız Hüseyin Varol, İl Genel Meclisi Üyelerimiz Mustafa Şen, İbrahim Kılıç ve teşkilatımızla ile birlikte karşıladık. Belediye Başkanlığımızda Hisarcık ilçemiz ve köylerimiz ile ilgili konularda görüş alışverişinde bulunduk. İstek ve temennilerimizi kendilerine ilettik. Başta bizleri kırmayarak zaman ayıran kıymetli hemşerimiz Genel Başkan Yardımcımız Hamza Dağ Başkanımıza, Ege bölge koordinatörümüze, İl Başkanımız Sebahattin Ceyhun, İl Başkan yardımcılarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

BAŞKAN ÇALIŞKAN DESTEK İSTEDİ

Belediye Başkanı Fatih Çalışkan, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Tanıtım ve Medya Başkanı, İzmir Milletvekili Hamza Dağ’ın AK Parti Kütahya İl Başkanı Sebahattin Ceyhun ile Belediyeyi ziyaretinde ilçeye yapılan yatırımlar ile ilgili bilgi vererek, devam eden projeler için desteklerini istediğini söyledi. Başkan Çalışkan: “Hisarcık için yıllardır her konuda desteklerini esirgemeyen başkanıma bu nazik ziyaretleri için ilçem ve şahsım adına sonsuz teşekkür ediyorum” dedi. Belediye Başkanı Fatih Çalışkan, ziyarette AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ’a Hisarcıklı kadınlar tarafından hazırlanan el işlemesi Esmaül Hüsna’yı takdim etti.