Warning: mysqli_real_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:50651 Library:50562 in /home/drxtx4vbz8ha/public_html/wp-includes/class-wpdb.php on line 1775
“ETKİLİ İLETİŞİM VE BEDEN DİLİ EĞİTİMİ” – Kütahya Ekspres Gazetesi
6 Aralık 2022

Kütahya Ekspres Gazetesi

Kütahya'nın gündemi dürüst haber kaynağı

“ETKİLİ İLETİŞİM VE BEDEN DİLİ EĞİTİMİ”

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi (KSBÜ) Hekim Sinan Konferans Salonunda, Sağlık Bilimleri Fakültesi (SBF) Öğretim Üyesi Doç. Dr. Sultan Güçlü tarafından “Etkili İletişim ve Beden Dili Eğitimi” konulu seminer gerçekleştirildi.

KSBÜ Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi, Sağlıkta İnovasyon ve Radyo Topluluğu (SİRAT) ve Kütahya Kızılay Kadın Teşkilatı iş birliğiyle düzenlenen ‘Etkili İletişim ve Beden Dili’ seminerinde Tıp Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Yasemin Taşçı, Kızılay Kütahya Şube Başkanı Talha Tekin, KSBÜ Tıp Fakültesi Fizyoloji AD Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ayşegül Küçük, Kızılay Kütahya Şubesi Başkan Yardımcısı İbrahim Bayrak, Muharip Gaziler Derneği Kütahya Şubesi Üyesi Yaşar Saygılı, akademisyenler ve öğrenciler yer aldı. Seminerde Doç. Dr. Güçlü tarafından etkili iletişim becerileri ile beden dili iletişiminin günlük hayatta öneminden bahsedildi.  Etkinliğin sonunda teşekkür belgeleri takdim edildi.