Warning: mysqli_real_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:50651 Library:50562 in /home/drxtx4vbz8ha/public_html/wp-includes/class-wpdb.php on line 1775
ERENLER: “MARŞI’MIZ TÜM ÜLKELERE İLHAM VERMEYE DEVAM EDİYOR” – Kütahya Ekspres Gazetesi
3 Aralık 2022

Kütahya Ekspres Gazetesi

Kütahya'nın gündemi dürüst haber kaynağı

ERENLER: “MARŞI’MIZ TÜM ÜLKELERE İLHAM VERMEYE DEVAM EDİYOR”

AK Parti’nin Üniversite Birimi ÜNİAK tarafından hazırlanan programda 12 ülkeyi temsilen öğrenciler, AK Parti İl Başkanlığı’nı ziyaret etti. Programa katılan AK Parti Kütahya Milletvekili Ceyda Çetin Erenler: “Mâzimizin özeti, istikbâlimizin rehberi olan İstiklâl Marşı’mız tüm ülkelere ilham vermeye devam ediyor” dedi.

AK Parti Kütahya İl Başkanı Sebahattin Ceyhun, AK Parti Kütahya Milletvekili Ceyda Çetin Erenler ve parti yöneticilerinin de hazır bulunduğu anma töreninde duygusal anlar yaşandı. Başkan Ceuhun, Kütahya’da eğitim gören Azerbaycan, Afganistan, Cezayir, Fas, Filistin, Lübnan, Mısır, Somali, Sudan, Suriye, Ürdün ve Yemenli öğrencilere Türk bayrağı hediye etti.

CEYHUN: “ALLAH BU MİLLETE BİR DAHA İSTİKLAL MARŞI YAZDIRMASIN”

“Allah bu millete bir daha istiklal marşı yazdırmasın” diyen Başkan Ceyhun, “İstiklal Marşı’mızın kabulünün 101. yıl dönümünde, Mehmet Akif Ersoy başta olmak üzere, istiklal mücadelemizin tüm kahramanlarını rahmet ve minnetle yad ediyoruz” ifadelerini kullandı.

ERENLER: “MARŞI’MIZ TÜM ÜLKELERE İLHAM VERMEYE DEVAM EDİYOR”

Milletvekili Ceyda Çetin Erenler ise: “Gönül coğrafyamızdaki 12 ülkeden ilim, irfan yolculuğuna çıkarak Türkiye’mizde konaklayan kardeşlerimize en kıymetlimiz olan Ay-Yıldızlı şanlı bayrağımızı hediye ettik, hep birlikte İstiklâl Marşı’mızı okuduk. Mâzimizin özeti, istikbâlimizin rehberi olan İstiklâl Marşı’mız tüm ülkelere ilham vermeye devam ediyor” açıklamasında bulundu. Ziyaret, Başkan Ceyhun, Milletvekili Ceyda Çetin Erenler, partililer ve öğrencilerin toplu olarak İstiklal Marşı’nı okunmasıyla sona erdi.