Warning: mysqli_real_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:50651 Library:50562 in /home/drxtx4vbz8ha/public_html/wp-includes/class-wpdb.php on line 1775
ERBAŞ: “MEMLEKETİMİZİN BÖYLE ÖZEL YERLERİNİ TANITMALIYIZ” – Kütahya Ekspres Gazetesi
29 Kasım 2022

Kütahya Ekspres Gazetesi

Kütahya'nın gündemi dürüst haber kaynağı

ERBAŞ: “MEMLEKETİMİZİN BÖYLE ÖZEL YERLERİNİ TANITMALIYIZ”

MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş beraberindeki heyet ile birlikte Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi (KSBÜ) Ağız ve Diş Sağlığı Uygulama ve Araştırma Merkezini ziyaret etti. Yapılan çalışmalardan dolayı hocaları tebrik eden Ahmet Erbaş: “Bizlerin yapacağı şu; memleketimizin böyle özel yerlerini tanıtmamız gerekiyor” dedi.

Vekil Ahmet Erbaş, KSBÜ Rektörü Prof. Dr. Vural Kavuncu ile birlikte farklı bölümleri ziyaret ederek, tedaviye gelenlere geçmiş olsun dileklerini iletti. Diş hekimleri yaptıkları çalışmalar hakkında Vekil Erbaş ve heyete bilgilendirme yaptı. Ayrıca uygulanan yeni teknolojinin avantajlarından bahsedildi.

TÜRKİYE’DE SADECE 2 YERDE VAR

Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Çekirdekçi, Kütahya Devlet Hastanesinin ilk Diş Hekimi Ferhan Eyüp Tunçbilek tarafından bağışlanan eski diş tedavisi aletleri hakkında bilgi verdi. Vekil Erbaş’ın Türkiye’de sayılı olan özel bir cihazla gözdeki şeker oranı ölçüldü. Bunların dışında Türkiye’de sadece iki yerde bulunan Dijital ve Estetik Diş Kliniğinin özelliklerinden de bahsedildi. Programın sonunda Rektör Kavuncu ileriye yönelik projeleri aktardı.

MİLLETVEKİLİ ERBAŞ’TAN HOCALARA TEBRİK

Erbaş konuşmasında: “İnanılmaz güzel cihazlar var. Yapılan çalışmalar dolayısıyla hocalarımı tebrik ediyorum. Bizlerin yapacağı şu; memleketimizin böyle özel yerlerini tanıtmamız gerekiyor” dedi. Ziyaret programında Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş dışında MHP Kütahya İl Başkanı Selçuk Alıç, MHP Kütahya Merkez İlçe Başkanı Ayhan Toy, Seyitömer Bld. Başkanı Halil Öztürk ve diğer konuklar; KSBÜ’den ise Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Çekirdekçi, Ağız ve Diş Sağlığı Uygulama ve Araştırma Merkezi Başhekimi Doç. Dr. Berceste Güler ile birlikte hekim ve personeller yer aldı.