Warning: mysqli_real_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:50651 Library:50562 in /home/drxtx4vbz8ha/public_html/wp-includes/class-wpdb.php on line 1775
DPÜ YÖNETİMİNDE GÖREV DEĞİŞİMİ – Kütahya Ekspres Gazetesi
29 Kasım 2022

Kütahya Ekspres Gazetesi

Kütahya'nın gündemi dürüst haber kaynağı

DPÜ YÖNETİMİNDE GÖREV DEĞİŞİMİ

Kütahya Dumlupınar Üniversitesinde Prof. Dr. Şahmurat Arık, Rektör Yardımcılığı görevine getirildi.

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi yönetim kadrosunda görev değişimi yapıldı. Rektör Yardımcısı makam odasında düzenlenen devir teslim törenine, Rektör Prof. Dr. Kâzım Uysal, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Muammer Gavas ve Prof. Dr. Hasan Göçmez, Rektör Yardımcılığı görevini devreden Prof. Dr. Atilla Batur ve Rektör Yardımcılığı görevine getirilen Prof. Dr. Şahmurat Arık ile Genel Sekreter Vekilimiz Yusuf Çetin katıldı.

“MAKAMLAR BİR BAYRAK YARIŞIDIR”

Törende bir konuşma yapan Prof. Dr. Kâzım Uysal: “Prof. Dr. Atilla Batur’a teşekkür ediyorum. Çalıştığımız süre boyunca kendisinin gayretini, özverisini, fedakârlığını gördüğüm gibi sizler de buna şahit oldunuz. Bu makamlar bir bayrak yarışıdır. Prof. Dr. Atilla Batur hocamızın yerine gelecek olan Prof. Dr. Şahmurat Arık hocam da gayretli, kuruma katkı sağlamayı niyet etmiş arkadaşlarımızdan birisidir. Prof. Dr. Şahmurat Arık’ın layıkıyla bu makamı temsil edeceğine inanıyorum. Prof. Dr. Atilla Batur’a teşekkür ediyor, Prof. Dr. Şahmurat Arık’a da yeni görevinde başarılar diliyorum. Kurumumuzu hep beraber daha ileriye götüreceğimize inanıyorum, hayırlı olsun” dedi. Devir teslim töreninin sonunda Rektör Uysal, Prof. Dr. Batur’a ve Prof. Dr. Arık’a çiçek takdiminde bulunarak kendilerine ve katılımcılara teşekkürlerini sundu.