Warning: mysqli_real_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:50651 Library:50562 in /home/drxtx4vbz8ha/public_html/wp-includes/class-wpdb.php on line 1775
ÇAM AĞAÇLARINDAN KARTPOSTALLIK GÖRÜNTÜLER – Kütahya Ekspres Gazetesi
1 Aralık 2022

Kütahya Ekspres Gazetesi

Kütahya'nın gündemi dürüst haber kaynağı

ÇAM AĞAÇLARINDAN KARTPOSTALLIK GÖRÜNTÜLER

ÇAM AĞAÇLARI KARA BÜRÜNDÜ, KARTPOSTALLIK GÖRÜNTÜLER ORTAYA ÇIKTI (HÜSEYİN EFE/KÜTAHYA-İHA) Kütahya'da 4 gündür aralıklarla devam eden kar yağışının ardından yüksek kesimler ve yol kenarından bulunan ağacalar adeta beyaz bir örtü ile kaplandı.

Kütahya’da 4 gündür aralıklarla devam eden kar yağışının ardından yüksek kesimler ve yol kenarından bulunan ağacalar adeta beyaz bir örtü ile kaplandı.

Kar yağışının durması ile birlikte kentte doğa adeta beyaza bürünürken, ağaçların üzeri de karla kaplandı. Adeta görsel bir şölen oluşturan beyaz örtülü çam ağaçları görenleri büyüledi. Çamlıca bölgesinde asırlık çam ağaçları hayranlıkla izleyen vatandaşlar, “Günlerce kar yağışını sabırsızlıkla bekledi. 4 gündür aralıklarla yağan kar bizleri sevindirdi. Doğal güzelliği ile ünlü Çamlıca’da kar bir başka güzel. Asırlık çamların üzerleri karlarla kaplandı. Seyrine doyum olmayan bu güzelliği fotoğraf ve video çekerek kayıt altına alıyoruz” diye konuştular.