Warning: mysqli_real_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:50651 Library:50562 in /home/drxtx4vbz8ha/public_html/wp-includes/class-wpdb.php on line 1775
“BU HİKÂYENİN KAHRAMANI SENSİN!” – Kütahya Ekspres Gazetesi
29 Kasım 2022

Kütahya Ekspres Gazetesi

Kütahya'nın gündemi dürüst haber kaynağı

“BU HİKÂYENİN KAHRAMANI SENSİN!”

KÜTAHYA AK PARTİDE, "TEŞKİLAT AKADEMİSİ MAHALLE EĞİTİM PROGRAMI" (HÜSEYİN EFE/KÜTAHYA-İHA) AK Parti Kütahya İl Başkanı Sebahattin Ceyhun, Genel Merkez AR-GE ve Eğitim Başkanlığı tarafından düzenlenen 'Teşkilat Akademisi Mahalle Eğitim Programı'nın teşkilat mensuplarının katılımlarıyla coşkulu bir şekilde gerçekleştirildiğini belirtti.

AK Parti Genel Merkez Ar-Ge ve Eğitim Başkanlığı tarafından Kütahya’da “Teşkilat Akademisi Mahalle Eğitim Programı” yapıldı. Programa ilişkin bir açıklama yapan AK Parti Kütahya İl Başkanı Sebahattin Ceyhun: “Teşkilatçılık: Tecrübe Paylaşımı, Etkili İletişim, Motivasyon, Siyasal İletişim ve Yeni Medya başlıklı konularda bilgi ve tecrübelerini paylaştığı akademimizde ‘Bu Hikâyenin Kahramanı Sensin!’ dedik” ifadelerine yer verdi.

 Yoğun bir katılımla Hezar Dinari Kültür Merkezinde düzenlenen program, Genel Merkez AR-GE ve Eğitim Başkan Yardımcısı Ali Ercoşkun ile konukları Muhammet Alpkent, Hikmet Genç, Kasım Bostan ve Vehbi Vakkasoğlu’nun katılımı ile gerçekleşti. Programda “Teşkilatçılık: Tecrübe Paylaşımı”, “Etkili İletişim”, “Motivasyon”, “Siyasal İletişim ve Yeni Medya” başlıklı konularda bilgi ve tecrübeler paylaşıldı.

BAŞKAN CEYHUN’DAN TEŞEKKÜR

Akademiye ilişkin bir açıklama yapan AK Parti Kütahya İl Başkanı Sebahattin Ceyhun, Genel Merkez AR-GE ve Eğitim Başkanlığı tarafından düzenlenen ‘Teşkilat Akademisi Mahalle Eğitim Programı’nın teşkilat mensuplarının katılımlarıyla coşkulu bir şekilde gerçekleştirildiğini belirtti. Başkan Ceyhun: “Teşkilatçılık: Tecrübe Paylaşımı, Etkili İletişim, Motivasyon, Siyasal İletişim ve Yeni Medya başlıklı konularda bilgi ve tecrübelerini paylaştığı akademimizde ‘Bu Hikâyenin Kahramanı Sensin!’ dedik. Programlarımıza teşrifleri dolayısı ile tüm kıymetli konuşmacılarımıza, milletvekillerimize, belediye başkanlarımıza, teşkilat mensuplarımıza ve bu hikâyenin asıl kahramanları mahalle ve köy başkanlarımıza teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

“BU HİKÂYENİN KAHRAMANI VATANINA SEVDALI MİLLETİMİZDİR”

Eğitim Programının coşkuyla gerçekleştirildiğini söyleyen AK Parti Kütahya Milletvekili Ceyda Çetin Erenler ise: “AK Parti Genel Merkez AR-GE ve Eğitim Başkanlığımızca düzenlenen Teşkilat Akademisi Mahalle Kıymetli sunumları için; Genel Merkez AR-GE ve Eğitim Başkan Yardımcımız Ali Ercoşkun’a, Kişisel Gelişim Uzmanı-Yazar Muhammet Alpkent’e, Gazeteci-Yazar Hikmet Genç’e, 26. Dönem Balıkesir Milletvekilimiz Kasım Bostan’a, Yazar Vehbi Vakkasoğlu’na ve katılımları için AK Parti hikâyesinin kahramanı değerli teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyorum. ‘Bu Hikâyenin Kahramanı Sensin.’ Bu Hikâyenin Kahramanı Vatanına Sevdalı Milletimizdir” şeklinde konuştu.