Warning: mysqli_real_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:50651 Library:50562 in /home/drxtx4vbz8ha/public_html/wp-includes/class-wpdb.php on line 1775
BAŞKAN GÜLER YENİDEN YÖNETİM KURULUNDA – Kütahya Ekspres Gazetesi
1 Aralık 2022

Kütahya Ekspres Gazetesi

Kütahya'nın gündemi dürüst haber kaynağı

BAŞKAN GÜLER YENİDEN YÖNETİM KURULUNDA

Türkiye Belediye Başkanları Birliği’nin 4. Olağan Genel Kurul Toplantısı İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun katılımıyla Ankara’da Türkiye Belediyeler Birliği hizmet binasında gerçekleştirildi. Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler de 34 kişilik yönetim kurulu üyeliğine yeniden seçilerek görevini sürdürdü.

Genel Kurulda Belediye Başkanları Birliği Başkanlığına eski Karabük Belediye Başkanı Hüseyin Erer seçilirken, yönetim kurulu üyeleri de belli oldu. Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler de 34 kişilik yönetim kurulu üyeliğine yeniden seçilerek görevini sürdürdü.

BİN 300 BAŞKAN KATILDI

Toplantıya katılan belediye başkanları ile sohbet ve istişarelerde bulunan Başkan Güler, kendisini yeniden yönetim kurulu üyesi seçen belediye başkanlarına teşekkür etti. Türkiye Belediye Başkanları Birliği Kongresine, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Cumhurbaşkanlığı Yerel Politikalar Kurulu Başkanı Şükrü Karatepe, milletvekilleri ve yaklaşık 1300 eski ve yeni belediye başkanı katıldı.