Warning: mysqli_real_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:50651 Library:50562 in /home/drxtx4vbz8ha/public_html/wp-includes/class-wpdb.php on line 1775
48 SAĞLIK PERSONELİ GÖREVE BAŞLADI – Kütahya Ekspres Gazetesi
6 Aralık 2022

Kütahya Ekspres Gazetesi

Kütahya'nın gündemi dürüst haber kaynağı

48 SAĞLIK PERSONELİ GÖREVE BAŞLADI

KÜTAHYA EVLİYA ÇELEBİ HASTANESİNDE 48 SAĞLIK ÇALIŞANI GÖREVE BAŞLADI (HÜSEYİN EFE/KÜTAHYA-İHA) Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi (KSBÜ) Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde 48 sağlık personelinin göreve başladığı bildirildi.

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi (KSBÜ) Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde 48 sağlık personeli göreve başladı.

Yeni göreve başlayan sağlık personeline oryantasyon eğitimleri çerçevesinde hastanede bir toplantı gerçekleştirildi. Toplantıya Başhekim Dr. Öğr. Üyesi Sertaş Eraslan, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Çiğdem Zeren, Başhekim Yardımcısı Uz. Dr. Mustafa Yılmaz, Müdür Yardımcıları ve Eğitim Hemşireleri katıldı.

“İNSANLARLA İLİŞKİLERİNİZ HER ZAMAN İYİ OLSUN”

Toplantıda, yeni göreve başlayan personele hayırlı olsun dileklerinde bulanan, Başhekim Sertaş Erarslan: “Bundan sonra sizler birer örnek kişilersiniz. Hastanemize gelen insanlar ile en yakın olan sizler olacaksınız. Öncelikle insanlarla ilişkileriniz her zaman iyi olsun. Karşılıklı sevgi ve saygı içinde, biraz anlayış, biraz empati ve bilgilendirme yaparak çalışırsanız, insanlardan hem dua alırsınız hem daha mutlu olursunuz. Sizlere böyle çalışmayı tavsiye ederim. Yönetim olarak, memuriyette davranış biçimi, mesai saatleri ve arkadaşlarına uyum, amirlere ve mesleki büyüklere saygı konusunda, işinizin başında daha dikkatli olmanızı istiyoruz. Bundan sonra hastanemizi tanıyacaksınız. Çalışma birimleriniz belirlendi. Ne zaman bir sorununuz olduğunda öncelikle bağlı bulunduğunuz Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürlüğü ve tabi ki sonrasında bizlerin kapısı her zaman açık, her zaman bize gelebilirsiniz. Mesleki hayatınızda başarılar diliyorum. Hayırlı Uğurlu olsun “dedi.