Warning: mysqli_real_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:50651 Library:50562 in /home/drxtx4vbz8ha/public_html/wp-includes/class-wpdb.php on line 1775
112’YE PERSONEL DESTEĞİ – Kütahya Ekspres Gazetesi
3 Aralık 2022

Kütahya Ekspres Gazetesi

Kütahya'nın gündemi dürüst haber kaynağı

112’YE PERSONEL DESTEĞİ

Kütahya Valiliği 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürlüğünde Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü adına çağrı yönlendirici olarak görevlendirilen 4 personel görev başında.

112 Acil Çağrı Merkezi’ne gelen ve Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü sorumluluk alanında olan konular için yapılan çağrıları değerlendirerek; gerekli birimlere ileten ve ilgili diğer kurumlar ile koordinasyonu sağlayan 112 Acil Çağrı Merkezinde çalışmak üzere hizmet alımı yapılan 4 personel  göreve başladı.

İŞ BAŞI EĞİTİMİ VERİLDİ

Göreve başlayan personele; Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü Orman Yangınları ile Mücadele Şube Müdürlüğü Mühendisleri Orman Mühendisi A. Başar Kavcin ve Elektrik Elektronik Mühendisi Sinem Aşçı tarafından teknik konularda iş başı eğitimi verildi. Orman Bölge Müdürlüğünden yapılan açıklamada: “Eğitim sonunda; tüm diğer birimlerin de aynı mekânda olduğu ve acil koordinasyon imkânı ile tüm ekiplerin en kısa sürede olay yerine ulaşabilecek. 112 Acil Çağrı Merkezindeki görevlerine başlayan Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü Çağrı Yönlendirici personeline; çalışmalarında bizde başarılar diliyoruz” denildi.